Ev Tekstilli’nin Kıymetli Mensupları,

Ev Tekstilli’nin Kıymetli Mensupları, projesini sizlerle paylaştığımız perde ve ev tekstil dergimizin yani “Perde Satıcıları Dergisi’nin” 3.  Baskısı ile tekrar karşınızdayız. Bizim için hiçte kolay olmayan bir hazırlık sürecini yine geride bıraktık. Sektörümüze fayda sağlayacağını düşündüğümüz dergimizin, haberlerini sahada bizzat sizlerle gerçekleştirdiğimiz projeler, haberler, ziyaretler, açılışlar, etkinlikler  ve istişareler ile tamamladık.

Özellikle görsellere bolca yer verdiğimiz dergimizde, Türkiye’nin büyüğü ve küçüğü ile kıymetli üreticilerine, toptancılarına, perakendecilerine ve tedarikçilerine ulaşarak haberleri bizzat kendi kalemimizden dile getirdik.

Bol emekli, yüksek performanslı en önemlisi de Türkiye genelinde ki bir birinden kıymetli meslektaşlarımıza ulaşan bu dergi, sizin dilinizden ve sizin gönlünüzden kopan hikayelerin iz düşümü oldu.

En az, editörlüğünü, sunuculuğunu ve yazarlığını yaptığım “Perde Satıcıları Haber Portalı” kadar tutulup, sevildi. Bu süreçte bana ve çalışma arkadaşlarıma sağladığınız tüm desteklere gönülden teşekkür ediyor ve sürekliliğinde kararlı olduğumuz, ayrıca sizlere fayda sağladığını düşündüğümüz dergimize sonuna kadar hayat bulduracak ve devam ettireceğiz.

Ön ve arka kapakta, ön iç kapakta, arka iç kapakta biz Perde Satıcıları Ailesine sponsor olarak destek veren değerli firmalarımıza teşekkürü bir borç bilir, ta başından beri bize güvendikleri için, sonuna kadar bizimde onların yanında olacağımız sözünü tekrar veriyoruz.

Ayrıca sektör birikimlerini kendi kalemlerinden dile getirerek yazan köşe yazarlarımıza, irili ufaklı dergimizde yer alan diğer firmalarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz.

 “Biz Bir Aileyiz” sloganı ile çıktığımız bu yolda, gerçekten sizlerle aile olabilmek için çaba sarfediyor, bütün firmalara eşit yaklaşıyor ve kol kırılır yen içinde atasözünden yola çıkarak özelerinizi özellerimizmiş gibi saklı tutuyoruz.

Her gün daha da büyümekte olan “Türk Ev TEkstilki’ne” gönül vermeye devam ediyoruz.

Saygılarımla

Perde Satıcıları Dergisi Haber Editörü ve Yazarı

Perde Satıcıları Haber Portalı Editörü, Yazarı ve Sunucusu

EMEL BENLİ

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Bırakın

Gönder