Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi

“Perde Satıcıları Haber Portalı,” perde ve ev tekstil sektörünün sesini duyurmak ve güçlendirmek için yola çıkmış ve tam 15 yılı geride bırakmış bir internet haber kanalıdır. Kaynağının siz olduğu ve güçlendirmek için efor sarfettiğimiz haber portalımızdan güç alarak siz değerli sektör mensuplarına daha da faydalı olabilmek adına, projesini tamamlayıp ve hayata geçirdiğimiz “Perde Satıcıları Dergisi” tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

 Perde Satıcıları Haber Portalı’na sahip çıktığınız gibi bu dergiye de sahip çıkacağınıza canı gönülden inanmaktayız. Sizlerle var olup, devamlılığını sağlayacak olan derginin arkasında, yine sizlerden aldığım güç ile duracağıma ve sizlerin sesini bu dergi ile duyurmaya devam edeceğimizin sözünü hepinizin huzurunda veriyoruz.

Üreticiyi toptancıyla, toptancıyı perakendeci ve tedarikçiyle, perakendeciyi atölyeciyle buluşturacak, sektörün sıkıntılarına çözüm arayacak, yada sektörün yenilikçi yüzü ile üretimini duyuracak olan “Perde Satıcıları Dergisi,” bundan böyle her iki ayda bir masanızda olacaktır. Sektör genelinde güçlü kalemlerin bizimle birlikte hareket ederek; birikimlerini paylaşacağı dergimizde; haberlere, yeniliklere ve reklamlara yer vererek;  okuma keyfini sizlere yeniden hatırlatacak olan dergimiz, sizlerin destekleri ile hayat bulacak ve siz değerli sektör mensuplarını birbirinizden haberdar edecektir.

 Her iki ayda bir basılacak olan dergimizde sektörün içinde bulunduğu anı değerlendirerek, kaleme alacak ve sizlere sektör birikimlerimizle harmanladığımız yazılarımızı bu dergi aracılığı ile duyuracağız. Sektörümüzün önemli konuları arasında yer alan ve dergimizin sitesinde yer verdiğimiz "seri ilanlar bölümü" içerisinde devren satılık mağazalar, iş arayanlar, eleman arayanlar, vs gibi sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bir bölüm açılmış olup; "www.perdesaticilaridergisi.com" web sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyor, dergimizin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Hoş geldin Perde Satıcıları Dergisi…