Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi

“Perde Satıcıları Haber Portalı,” perde ve ev tekstil sektörünün sesini duyurmak ve güçlendirmek için yola çıkmış ve tam 18 yılı geride bırakmış bir internet haber kanalıdır. Kaynağının siz olduğu ve güçlendirmek için efor sarfettiğimiz haber portalımızdan güç alarak siz değerli sektör mensuplarına daha da faydalı olabilmek adına, projesini tamamlayıp ve hayata geçirdiğimiz “Perde Satıcıları Dergisi” tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

 Perde Satıcıları Haber Portalı’na sahip çıktığınız gibi bu dergiye de sahip çıkacağınıza canı gönülden inanmaktayız. Sizlerle var olup, devamlılığını sağlayacak olan derginin arkasında, yine sizlerden aldığım güç ile duracağıma ve sizlerin sesini bu dergi ile duyurmaya devam edeceğimizin sözünü hepinizin huzurunda veriyoruz.

Üreticiyi toptancıyla, toptancıyı perakendeci ve tedarikçiyle, perakendeciyi atölyeciyle buluşturacak, sektörün sıkıntılarına çözüm arayacak, yada sektörün yenilikçi yüzü ile üretimini duyuracak olan “Perde Satıcıları Dergisi,” bundan böyle her iki ayda bir masanızda olacaktır. Sektör genelinde güçlü kalemlerin bizimle birlikte hareket ederek; birikimlerini paylaşacağı dergimizde; haberlere, yeniliklere ve reklamlara yer vererek;  okuma keyfini sizlere yeniden hatırlatacak olan dergimiz, sizlerin destekleri ile hayat bulacak ve siz değerli sektör mensuplarını birbirinizden haberdar edecektir.

 Her iki ayda bir basılacak olan dergimizde sektörün içinde bulunduğu anı değerlendirerek, kaleme alacak ve sizlere sektör birikimlerimizle harmanladığımız yazılarımızı bu dergi aracılığı ile duyuracağız. Sektörümüzün önemli konuları arasında yer alan ve dergimizin sitesinde yer verdiğimiz "seri ilanlar bölümü" içerisinde devren satılık mağazalar, iş arayanlar, eleman arayanlar, vs gibi sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bir bölüm açılmış olup; "www.perdesaticilaridergisi.com" web sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyor, dergimizin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Hoş geldin Perde Satıcıları Dergisi…

Hakkımızda

Ayteks Prodüksiyon Medya Tanıtım, 2007 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu "Perde Satıcıları Haber Portalı"  ile Türkiye’de ki perde ve ev tekstili sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır.

Yayınını yaptığımız portalımızda; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturur. Haber Portalımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, ar ge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

Haber Portalımızda yapmış olduğumuz haberleri tüm sosyal medyalar aracılığı ile de yüzbinlerce kitleye ulaştırıyor ve tecrübeli kadromuz ile doğru ve tarafsız haberlerle (
www.perdesaticilari.com ) sizlerin yanında olmaya özen gösteriyoruz.” Perde Satıcıları Haber Portalımız”  sektöründe tek olup; siz değerli sektör mensuplarının her zaman yanındadır.

Perde sektöründe ki açığı kapatmak için, perde sektörünü ilgilendiren “ Perde Satıcıları Dergisi”( www.perdesaticilaridergisi.com ) yine tarafımızdan 2021 yılının Mart ayında hayata geçirilmiştir. Yılda 6 sayı basılmak üzere tasarlanmıştır.

Perde sektörünün diğer bir açığı olan "sanal perde fuarı," adı altında tasarladığımız sanal fuar sitemiz ise;  perde ve ev tekstili sektöründe hizmette sınır tanımamak adına tasarlanmış ve sektör mensuplarının zaman kaybını ve maliyetlerini ortadan kaldırmak için, artık sanal fuar talebinde bulunmaları üzerine sağlam bir platformda fuar katılımcılarını bir araya getirmektir. Biz de bu sebepten dolayı sektör mensuplarımız için perde ve ev tekstili sanal fuarı hizmeti sunduk. ( www.sanalperdefuari.com  ) Bundan böyle 365 gün alışveriş yapabileceğiniz, perde üreticileri, perde toptancıları, mekanik perde imalatçıları, perde aksesuar imalatçıları toptancıları, ev tekstilci imalatçıları toptancıları ve tedarikçi firmaların yer aldığı bir platformda bulabileceksiniz. Amacımız fuarları ayağınıza getirmek ve teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızı hızlandırmak, ticaretinize yeni bir boyut katmak ve Dünya'yı önünüzde döndürmek...

www.perdesaticilari.com  
www.sanalperdefuari.com  
www.perdesaticilaridergisi.com 
www.istanbulwebtasarimfirmasi.com 
www.ayteksproduksiyon.com