Sizlerden Aldığımız Güç İle Yolumuza Devam Ediyoruz

Sevgili Meslektaşlarım ben, Davillo’nun Kurucusu Hasan Erbasan…Hepizi sevgiyle selamlıyorum ve 2021’in ilk aylarında sektörümüzün her şeye rağmen sağlıklı bir şekilde yol aldığını görüyorum. Yine her zamanki gibi biz Davillo Ailesi olarak üzerimize düşen görevi üstlenerek; 2021 ürün kreasyonlarımızı tamamladık. Kombinlerimizde 2021 perde ve mobilya modasını takip ettik. Sektörün perde modasını belirleyici firmalardan biri olduğumuza inandığımız için çalışmalarımızı titizlikle takip ettik.

 İlk olarak fonluk çeşitlerinde kalitemizden ödün vermeden renk skalamızı ve desen çeşitliliğimizi artırdık. Geçen yılın  mevcut olan fonluk setlerine ilaveler yaptık. Üretici fabrikalarımızla her zaman sıcak dialoğlar içerisinde olduk. Taleplerimizi ve ar- ge mizi sunarken; siz değerli perakendecilerimizin çıkarlarını gözeterek rotamızı tayin ettik.

Tül çeşitlerimizin ve kartela setlerimiz hem kombin bazında hem de kartela bazında akranlarımızdan çok daha iyi olduğunu biliyoruz. Farkımızda bu diye düşünüyoruz. Bizim için önemli olan sayı bakımından çokluk değil; kalite bakımından ve fiyat istikrarından tayin ettiğimiz yol önemlidir. Şirketçe vizyonlarımız arasında her zaman bu yol bizi ileriye taşımıştır. Ama her şeye rağmen şunu diyebiliriz ki tül çeşitlerinde de yine Davillo farkını ortaya koyduk. Davillo’nun fonluk ve tül kumaş çeşitleri bu yıl mağazalarınızın vitrinlerinde yer alacak ve size her zaman olduğu gibi kalite katacaktır.

Sistem Perdelerinde de uzun yıllar istikrarımızı koruyarak yol aldığımız doğrudur. Bu konuda da Dünya’nın en bilindik partnerleri ile yol almaktan son derece keyifliyiz. Merakınızı gidermek adına şöyle sıralayabiliriz. Stor ve zebra kartela setlerimiz 2020’nin son aylarında tasarlanmış ve kombinler şeklinde Davillo başlıklarının altında yerini almıştır. Yani bir yılın bitiminde henüz diğer bir yıl başlamadan üretmeye firma olarak mecburuz. Bu durum hem statü hem de kariyerimiz ve profosyonelligimiz açısında büyük önem teşkil etmektedir. Kurumsal firma olmanın sorumluluğunu almak kolay değildir. Nitekim İşimizi sizlerden aldığımız pozitif enerji hafifletmektedir. Bayiliğini yaptığımız somfy motorlu sistemlerle, partnerliğini yaptığımız Pilicell marka perdelerle ve bünyemizde bulunan daha nice ürün çeşitliliğimizle tekrar karşınızda olmaktan büyük onur duyuyoruz.

Yurt dışında da sesimizi duyurmanın gururu içerisindeyiz. Yıllardır gerçekleştirdiğimiz ihracat ayağında daha geniş portföye sahip olmak Dünya’nın bir çok  önemli ülkelerinde söz sahibi olmamız Davillo Firması olarak göğsümüzü ayrıca kabartmaktadır.

Kısacası her zaman sizlerle yol almak kurucusu olduğum firmama, firmamın yöneticiliği yapan Sevgili Oğlum Engin Erbasan’a ve işimizi işi gibi sahiplenerek göğüsleyen mesai arkadaşlarıma güç vermektedir. Bu gücü sizden aldığımızı unutmuyor ve yolumuza her zamankinden daha güçlü devam edeceğimize inanıyoruz.

Hepinize yeni yılda hayırlı işler diliyor, sağlık temenni ediyorum.

Davillo Kurucusu: Hasan Erbasan

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Bırakın

Gönder