Davillo Kurucusu Tetsiad Üyesi Hasan Erbasan

Sevgili Meslektaşlarım, Sevgili Dostlarım…

2022 yılının hepinize sağlık ve bol kazançlar getirmesini diliyor, yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Beklentilerimizin yüksek olmadığı fakat her şeye rağmen ticaretimizi sürdürmemiz gerektiğinin farkında olarak; yine farklılığı sunmanın gayreti içerisinde yeni bir yıla adım atmış bulunmaktayız. Biz Davillo Ailesi olarak hep farklılığı sunmuş bir firma olmanın verdiği gurur ile 2022 yılında da projelerimize devam edeceğiz. “Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir” ilkemizden yola çıkarak mevcut hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yanı sıra ailemize her geçen gün eklenen yeni dostlarda sevincimiz olmaktadır. Biz bu büyümeden oldukça memnun olurken, beraberinde getirdiği istihtamda da, hizmet verdiğimiz güzel Ankara’mız için bir kazançtır.

Perde ve fonluk gruplarının toptancılığında bol çeşit ve stoklarımız, imalatlarını bünyemizde gerçekleştirdiğimiz perde sistemleri asıl işimiz olurken; güven satmak ise işimizin önünde gelmektedir.

Ankara’da sektörümüz adına güven duygusunu ilk kazandıran birkaç firma arasında bulunmak her zaman onurumuz olmuştur. İşte bu kazanım ile rotamıza yön tayin etmiş, kalitemizden asla vazgeçmemiş olmamız ayrıcalığımızı ortaya koymuştur.

Bu şerefli onuru çok çalışarak kazandığımız gerçeği, önümüzde ki yıllarımıza da ışık olmuştur. Davillo isminin Türkiye’nin bir markası olmasını, deniz aşrı ülkelerde dahi bilinmesini sadece kalitemize bağlamıyor ve güven kelimesini Davillo’nun karşısına koyuyoruz.

Kısacası yeni nesile tecrübelerimizden yola çıkarak hediye edeceğimiz tek öğüdümüzün “Güven duygusu çok önemlidir.” Cümlesi olacaktır. Bu kazanımın ise uzun yıllar aldığı unutulmaz bir gerçektir.  

Davillo uzun yılların eseri ulup, müşterilerinin güven duygusu üzerine kurulmuş bir inşaadır.

Davillo Kurucusu

Tetsiad ÜyesiHasan Erbasan

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Bırakın

Gönder