ERCANLI TEKSTİL / DENİZLİ

1967 yılında siz değerli sektör mensuplarına hizmet etmek üzere kurulan ve dededen toruna üç nesildir varlığını sürdüren ve bir Denizli Firması olan Ercanlı Tekstil, tül ve fonluk grupları ve ayrıca manifatura grupları ile özellikle Ege Bölgesine ve Türkiye geneline toptancı ayağında hizmet vermektedir. Ercanlı Tekstil, Taç, Özdilek gibi önemli markalara ev sahipliği yaparken; kendi markası olan ERC Platinum ile de hizmette sınır tanımamaktadır.

Bilinirliliği ve ticaret hacmi çok geniş olan Ercanlı, müşterilerine aslında ürün değil, kalite ve güven satmaktadır. 

Ürün devamlılığı her zaman hasıl olan ve bol çeşit stokları ile sektör tarafından tutulan Ercanlı Tekstil, ERC başlığı altında sattıkları ürünlerin  yanı sıra Taç, Karesi, Harput, Premier gibi marka değeri yüksek firmalarında ürünlerine ev sahipliği yapmaktadırlar.

120 başlığı bulunan ERC Kartela Seti'ne sahip olan Ercanlı, perdelik tül kumaşlar, fonluk kumaşlar, örmeler, nakışlı ürünler, grek tüller, fantazi tüller ve daha nicelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Manifatura gruplarında ise; Özdilek Çarşaf grupları, Akfil ve Duck Kumaşlar, Balkon Perdeleri, Koltuk Örtüleri, Halı Örtüleri, Pazen ve Viskon çeşitleri ve nevresim takımları ile hizmet vermektedir. Sayın Ünal Ercanlı'nın yönetiminde ki firma; 53 yıllık tecrübesi ile sizlere her zaman  ticareti sevdirmiştir.
 
Eğer şimdiye kadar bu firma ile tanışmadıysanız elinizi çabuk tutun ve biran önce harekete geçin…Karlı çıkın…

ERCANLI TEKSTİL TİC. LTD.ŞTİ.

İletişim:  Topraklık Mah 576 Sk. No: 21 / Denizli

Tel: 0258 264 39 61

Web: www.ercanlitekstil.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder