Dizayn Orper Mekanik Perde Sistemleri / Konya

Haber: Emel Benli & Konya

Konya’nın çok saygın firmalarından olan Orper Perde Sistemleri, kurumsallaşarak büyümeye devam ediyor. Uzun yıllarını perde sistemleri sektörüne adamış Orper Yön. Kur. Başkanı Sayın Mehmet Oral’ın 22 yıllık hizmeti, uzun yıllar karşılığını bulurken; şimdi ise kurumsal kimlik almaya hak kazanmış bir firma olmanın haklı gururunu yaşamakta…

Başarılarını; çok çalışmaya, iş disiplinine ve müşterilerine olan saygılarına bağlayan Sayın Mehmet Oral, perde sistemleri sektörüne sevgili kardeşleri ve mesai arkadaşları ile sağladığı katkının ve istihdamın karşılığını kurumsallaşması ile almaya başlamış ve firmasında ki köklü değişimlerle Konya Sektörü’ne değer katmıştır. 2500 m2 alanda 21 çalışanı ve Tissu Markası ile ticaretinin altın yıllarını yaşayan Orper, bünyesinde oluşturduğu şık showroomu ile adına değer katmıştır. Tül ve fonluk seti,  sistem perdeleri, plicell bayiliği, 80 başlıklı Tissu markasına ait kartela seti, havuz ürünleri ve üstün performansı ile kendisi ile gurur duyduğumuz firmalarımızdandır. Ayrıca Orper Perde Sistemleri, bir Dünya markası olan Plicell’in ilk imalatçı bayilerindendir.

Sayın Mehmet Oral’ın kişiliği, kıvrak zekası, meslek aşkı, disiplin anlayışı, müşterilerine ve işine olan saygısı da yine  firmasını değerli kılan en büyük özellikleridir. Genç  yaşta bu kadar başarı, temelden gelerek  bu işin çıraklığını, kalfalığını ve ustalığını yapmasından kaynaklıdır. Saygısı, sevgi ve  mütevaziliği ile “sektörün oğlu” ünvanını verdiğimiz genç iş adamımız öyle anlaşılıyor ki, bundan sonra da başarıya doymayacak. Kaliteye ve fiyat istikrarına verdiği önem Sevgili Mehmet Oral’ı başarıya taşımış ve yoluna ışık olmuştur. 

Yeni şhowroomumuz bize güven verdi diyen Sayın Mehmet Oral, yenilik yapan, işini takip eden firmalar her zaman kazanır derken; aslında firmasının başarısının sırrını vermiş oldu…Türkiye’nin gururu Orper’i başarılarından dolayı kutluyoruz.

Dizayn Orper Mekanik Perde Sistemleri

İletişim: Fevzi Çakmak Mah. Kottim Sanayi Sitesi 10576. Sk. No: 44 / Karatay / KONYA

Tel: 0332 233 96 06 – 09

Fax: 0332 237 56 59

E- posta: [email protected]

Web: www.orper.com.tr

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder