UĞRAÇ TEKSTİL / SİTELER / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara

2001 yılında ilk defa bir dikiş atölyesi ile sektöre merhaba diyen Uğraç Tekstil Ailesi, sektörde ki deneyimini bu atölye ile daha da pekiştirdi. 2003 yılında perakende mağazası ile yarım kalan parçasını tamamlayan Uğraç Tekstil, Nazım Uğraç ve Nedim Uğraç tarafından başarı ile işletildi. Perakende kökenli bu iki kardeş, aldıkları karar üzerine 2011 yılında sistem perdeleri atölyelerini kurarak; sistem perdeleri üretici toptancılığına soyundu. Yavaş yavaş perakende ayağında ki sıkıntılara kulak veren Uğraç Kardeşler, bünyelerine 2014 yılında tül ve fonluk gruplarını da katarak artık sektörün içinde tam gaz yerlerini donanımlı bir şekilde aldılar.

Ankara Siteler’den  Türkiye geneline sistem perdeleri imalatı, tül ve fonluk toptancılığı ile hizmet veren Uğraç Perde azimli bir şekilde yol alırken; bazı Dünya markalarını da arkasına aldı. Plisel’in üretici bayiliği, Somfy Motorlu Sistemlerin Yetkili Bayiliği derken  gücüne güç katan Uğraç, geniş müşteri ağı ile piyasada isim yapmaya başladı. Bir Ankara markası olan Uğraç Tekstil, Drems Curtains markası altında tül Storda 120 varyant, zebra perde de 200 varyant, fon gruplarında 70 başlık, tül kartela setinde 65 başlık ile sektörün en hareketli firmaları arasında yerini almıştır.

Kalite anlayışı, güler yüzlü hizmet, yüksek performans, zamanında lojistik, fiyat istikrarı, bulunduğu bölgeye sağladığı istihtam ve bol çeşit ile şu anda aktif hizmeti ile sermayesini siz değerli perakendecilerimiz ile paylaşan Uğraç büyüyerek yol almaya devam ediyor. Bu gücü siz değerli müşterilerinden alan Uğraç, yeniliğin peşinden koşmaya devam ederken, müşteri odaklı misyonlunun ışığı altında vizyonlarına yön veriyor.

Saygın bir kimliğe sahip olan Uğraç Tekstil, sizler için varolmaya devam ediyor.  

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder