Deniz Home Perde / Seyranbağları / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Sisper Perde Sistemleri’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Sisper Perde Sistemleri’nin çok değerli bir müşterisi olan Deniz Home Collection  Ailesini ziyaret ettik. Ankara’nın Seyranbağları Semtinden tüm Ankara geneline hizmet veren Deniz Home, 2 yıl önce Sayın Ömer Türk tarafından kurulmuş bir perakende mağazasıdır.

Sevgili meslektaşımız Ömer Türk, uzun yıllar Hollanda’da perdecilik yapmış ve Türkiye’ye dönüşünde de yine kendi mağazasını açmıştır. 10 yıl boyunca sektörümüzü yurt dışında temsil eden Sayın Türk, mekanik sistem perdelerinde tercihini kendi ailesi gibi sevdiği “Sisper Perde Sistemleri’nden” yana kullanmıştır.

Bir showroom havasında olan ve bir birinden güzel teşhirlerle göz dolduran Deniz Home Collection, konum itibari ile de Seyranbağları’nın en güzel noktasında olup; Seyranbağlılara farklı bir tarzda hizmet vermektedir. Tül perde çeşitleri, mekanik perde sistemleri, motorlu perde sistemleri, duvar kâğıdı, döşemelik kumaş çeşitleri ve duvardan duvara halı çeşitleri ile kalitesinden taviz vermeyen Deniz Home, aynı zamanda bir Samur Halı Bayisidir.

Bu gün Deniz Home Collection’u ziyaretimiz sırasında biz Perde Satıcıları Haber Portalı’nı yalnız bırakmayan Sisper Perde Sistemleri’nin sahiplerinden Sevgili Sultan Kandemir’e teşekkür ediyor, Deniz Home Ailesi ile dostluğunun ömürlük olmasını diliyoruz.

Siz değerli sektör mensuplarımızla bir başka Sisper dostunda buluşmak dileği ile…

DENİZ HOME PERDE & ÖMER TÜRK

İletişim: Bağlar Cad. No: 223 / B – Seyranbağları / ANKARA

Tel: 0312 436 06 05

Gsm: 0542 211 86 06

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder