EFOR DEKORATİF PERDE SİSTEMLERİ / İSTANBUL

Perde ve Perde Sistemleri Sektörü’ne 2000 yılında atılan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, bir İstanbul firmasıdır. İstanbul’un Anadolu Yakası Ataşehir’de hizmet veren Efor, Sayın Yılmaz Söyler  ve Sayın Yalçın Söyler tarafından yönetilmektedir.

İmalathanelerinde, her biri alanında donanımlı kadrosu ile kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Efor, kulvarda koşan ve sektörün özellikle sistem perdelerinde öncü bir firmasıdır. Yenilikçi yüzü, güler yüzlü hizmeti ve kaliteli ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Efor, en geniş yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyüne sahip sektör firmalarından biridir.

Ayrıca Dünya genelinde düzenlenen fuarların  ve de İstanbul’da düzenlenen Ev Teks Fuarı’nın da daim katılımcısıdır. Özellikle stor ve zebra ayağında teknik anlamda çok iddalı olan Efor, arge alt yapısı en yüksek firma özelliğine de sahiptir. Ürün yelpazesini her yıl birkaç defa yenileyen ve başlık bazında çok zengin renk ve desenlere sahip olan firma, istihtam ayağında ve istikrar konusunda akran firmaları yarı yolda bırakacak kadar güçlüdür…

 T.S.E VE İSO 9001 kalitesinde kendi bünyesinde üretmiş olduğu ürünleri siparişler doğrultusunda ve en kısa zaman içerisinde teslim eden Efor, lojistik ayağında da yine  güçlü firmalardan biridir.

Yön. Kur. Başkanı, aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Ev Tekstil Komite Başkanı ve Tetsiad Fuar Komite Üyesi olan Sayın Yılmaz Söyler’in pratik zekası ve iş ortakları ile kurduğu gönül bağı sayesinde 21 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, sektörümüzün yüz akı  firmalarındandır.

Zebra Perde, Stor Perde, Rustik- Lambiri, Dikey Perde, Japon Perde, Plise Perde, Metal Jaluzi, Varaklı Perde, Tül Dikey Perde, Perde Aksesuarları ve onlarca kalem ürünün imalatını gerçekleştiren Efor’a yeni sezonda başarılarının devamını diliyor ve Söyler Ailesi’ne sevgilerimizi sunuyoruz.

Efor Dekoratif Perde Sistemleri

Merkez Ofis / İstanbul ( Anadolu )

İletişim: Barbaros Mah. Evren Cad. Apaydin Sk. No: 6 / Ataşehir / İstanbul

Tel: 0216 470 59 00

E- Posta: eforperde@eforperde.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder