Davillo İle Ev Güzelliği / Çağdaş Perde / Dikmen / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo'nun katkıları ile Yapılmıştır.

Davillo ile Ev Güzelliği” adlı programımızı Davillo’nun çok eski ve köklü bayilerinden biri olan “Çağdaş Perde” bünyesinde gerçekleştirdik. Çağdaş Perde’nin Kurucusu Sayın Nevzat Çağlayan’ı ve Sevgili Oğlu Çağdaş Çağlayan’ı tanıdık. Yüreğimizi ısıtan bu güzel sohbeti siz değerli perdecilerimizle paylaşmak istedik. Geçmişe yaptığımız bu yolculuk; Çağlayan Ailesi’nin sektör birikimlerinden bazı kesitlerdir.

Çağdaş Perde, 1984 yılında temellerini güven üzerine atmış ve bu güveni boşa çıkarmamak adına tam 37 yıldır kalitesinden asla vazgeçmemiştir. Ankara´nın Dikmen Sokullu Semti´nde yıllardır evinizin vazgeçilmezlerinden olan perde üzerine faliyetlerde bulunarak "Çağdaş Perde" farkı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tül perde, fonluk kumaş perde, mekanizmalı perdeler, motorlu perdeler, sahne perdeleri, hastane perdeleri ve perde aksesuarları ile yaşam alanlarınıza dokunmaktadır. Mimari tasarımlar, kişiye özel çalışmalar, en yeni trend ürünler ile perde sektörüne, perakende ayağında hizmet vermektedir.

İnsan  odaklı çalışmaları ile işi söz verdiği tarihte teslim etmesi ve müşterilerine duyduğu saygı ile rotasını seneler öncesinden çizen başarılı firmamız, her zaman yenilikten yana olmuş ve perde modasını yaşam alanlarına taşımış, en iyiyi en ucuza sunmuştur.

“Dürüstlük bizim işimiz, dürüstlük alır, dürüstlük satarız, kaliteden asla vazgeçmeyiz. İşte bu misyon ışığı altında tam 37 yıldır hep yenilenerek yol aldık.” diyen Çağlayan Ailesi, babadan oğula uzun yıllar sektöre hizmet vermiş ve en büyük değeri yanında taşıyarak; ta en başından rotasını belirlemiş ve marka değerini kazanmıştır.

Davillo’nun sistem perdeleri, tül ve fonluk grupları, Davillo’nun bayiliğini yaptığı Somfy Motorlu Perde Sistemleri gibi zengin ürün skalası ile gücüne güç katan Çağdaş Perde Ailesi’ni sizlerle tanıştırmanın mutluluğu içerisinde hepinize hayırlı işler diliyoruz.

ÇAĞDAŞ PERDE & ÇAĞDAŞ ÇAĞLAYAN
İletişim: Sokullu Mehmet Paşa Mah. Salkım Söğüt Cad. No:38 / A / Dikmen / Ankara
Tel: 0312 479 37 14
Gsm: 0539 856 33 49

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder