Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Perde Sistemlerinin Adı Davillo

Bazen bir firma hakkında söylenecek her şeyi söylemişsinizdir. Bazen de yazılacak her şeyi yazmışsınızdır. Kelimelerin bile kifayetsiz kaldığını anladığınız o anda; sadece yaşamayı ve görmeyi tavsiye etmek gerekir.

Amacınız dürüst ticaret yapan firmalarla çalışmak değil mi?

O zaman sizi Türkiye’nin markası Davillo ile çalışmaya davet ediyorum. Böyle anlaşılır olmak daha kolay olsa gerek.

Haber: Emel Benli / Ankara

Hikaye zaten bir varmış, bir yokmuşla başlamıyor. Çalışmak, çalışmak ve yine çalışmakla başlıyor. Her yılı fuar olan Davillo; 2022 yılı Hometex Evtekstili Fuarından da yine başarı ile çıktı. Ayrıcalıklı bir stand ve ürünler ile fuarı tamamlayan Davillo, yerli ve yabancı alım heyetlerine ev sahipliği yapan en kalabalık firmalardan biriydi.

Gerek tül ve fonluk kumaşlarla, gerek mekanik perde sistemleri ile fuara bol çeşit getiren Davillo, 2022 yılının kulvarda en çok koşan bir birinden farklı ve şık ürünlerine sahipti. Ciddi alt yapı ve donanımlı argesi ile tekrar karşımıza çıkan Davillo, yıllar geçtikçe tazeliğini korumaya ve heyecanını sürdürmeye devam ediyor.

Yurt içinde ve yurt dışında tanınırlılığı en yüksek firmalarımızda olan Davillo, sektörümüze Ankara’dan hizmet veriyor. Amacı müşterilerine hizmetin devamlılığını sağlamak olan Davillo, bol stok ve verdikleri sözde durabilen, lojistikte en sağlam firmaların başında geliyor.

Zirvede yerini koruyan Davillo, artık Türkiye’ye malolmuş bir perde markası olup; özellikle Ankara sektöründe ihracatı en yüksek firmaların başında gelir.

Davillo’dan son bahar ürün kreasyonunu talep edin, bu sonbahar sizde rahat edin.

Zirveye oynayanlar buradaysa, hikayeye nokta koyma zamanı…

Davillo Perdelik Tül Kumaş Mekanik Perde Sistemleri

Adres: Demirhendek Cad. No: 186 Siteler / Ankara

Tel: 0312 353 08 08 – 353 01 50

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder