Çelik Perde Sistemleri / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara sektörü’nün   sevilen firması Çelik Perde Sistemleri, perde sistemleri imalatı yapan çiçeği burnunda bir firma olmasına rağmen; kalitesi ve istikrarı sebebi ile kısa sürede sadece Ankara değil, tüm Türkiye genelinde tutuldu.

Çelik Perde Sistemleri’nin sahipleri Sayın Sefa ve Ömer Çelik; 2012 yılından bu yana sektörümüze hizmet vererek; 2022 yılında kendi imalathanelerini kurmuşlardır.

Çelik Perde Sistemleri adını verdikleri, firmalarında stor, zebra, tül stor, silüet perde, ahşap jaluzi, metal jaluzi, polywood jaluzi, rüstik çeşitleri imalatı yapmaktadırlar. Ayrıca bünyelerin de tül grupları da bulunduran firma; kısa sürede edindiği müşteri portföyü ile her geçen gün üzerine yenisini ekleyerek yoluna devam ediyor.

Somfy, Novo, Mosel, Basco, A-OK motorlu perde sistemlerinin bayiliği bulunmaktadır.

Zebrada 120 varyant, storda 40 varyant, tül storda 20 varyant, tül grubunda ise 7 başlık ile hizmet veren Çelik Perde Sistemleri, tül kumaşta havuz ürünleriyle de müşterisine alternatif sunmaktadır.

Aynı zamanda Türkiye’nin pilise perde markalarından biri olan Plicell’inde alt bayisi olan Çelik Perde Sistemleri; sistem perdeleri konusunda tam donanım ile karşımıza çıkmıştır.

Ayrıca fiyat istikrarı, müşteri memnuniyeti konularında ise hassas davranan firma ortakları Sayın Sefa ve Ömer Çelik; sektörümüzde eski, firmaları açısından ise çok yeni heyecana sahiplerdir. Kısacası, sektör tecrübeleri onları firma sahibi yapmıştır.

 “Gelişen ve değişen teknolojiye uygun profesyonel ekip ruhuyla hareket edip bilgi birikim ve deneyimlerimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere buradayız.” Diyen Çelik Ailesi, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline perde sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Çelik Perde Sistemleri

İletişim: Gülveren Mah. Orhaneli Cad. No: 11 / A - Mamak / Ankara

Gsm: 0533 428 15 70 – Sefa Çelik

Gsm: 0539 571 10 04 – Ömer Çelik

E-Posta: [email protected]

Webwww.celikperdesistemleri.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder