HOMETEX Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı

Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın iştiraklerinden olan KFA Fuarcılık AŞ organizasyonuyla düzenlenecek sektörün en önemli buluşması HOMETEX Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı bu yıl 26. kez kapılarını açacak.

Alanında dünyanın en büyük iki organizasyonundan birisi olan HOMETEX, 17-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında büyük bir yatırımla yenilenen İstanbul Fuar Merkezi’nde, ev tekstili sektörüne yönelik gerçekleştirilecek tek fuar olacak.

Bu yıl daha da yükselen standartlarla düzenlenecek ve TOBB’un 2022 Fuar Takvimi’nde yer alan HOMETEX, sektörün dünyadaki yeni trendlerini belirleyecek.

KFA Fuarcılık AŞ ve TETSİAD'ın yoğun çalışmalarıyla Mayıs ayında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde 11 salonda 160.000 m2’de düzenlenecek olan fuarda yatak örtüleri, havlu ve bornozlar, perdelik ve döşemelik kumaşlar, perdeler, tüller ve dantelalar, battaniyeler, yatak, yorgan ve uyku tulumları gibi ev tekstil ürünleri sergilenecek.

HOMETEX Fuarı; başta Fas, Tunus, Cezayir, Almanya, İngiltere, ABD, Rusya, Mısır, Kuveyt, BAE ve Suudi Arabistan olmak üzere dünyanın dört bir yanından ev tekstili alanında faaliyet gösteren firmaları bir araya getirecek.

Siz değerli üyelerimizi ve fuar katılımcılarımızı, gerek katılımcı gerekse de ziyaretçi profili açısından 26 yılın en iyi fuar organizasyonlarından biri olacak 26. HOMETEX Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'na bekler, işlerinizde kolaylıklar dileriz.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder