Efeteks Yarınlara Giden Yol

Sektörün rol modeli Efeteks, son yıllarda istikrarın adresi olarak gösteriliyor. İstanbul’dan perde sistemleri aksamları toptancılığı konusunda, sürekliliğini koruyan Efeteks, gerek fiyat, gerekse ürün kalitesi anlamında özveride bulunuyor.

Metal ve plastik grup aksamları tedarikçiliğinde; stor ve zebra kasa aparatları, plastik ve metal zincirler, kurvaze mekanizması, kafa takım setleri, zincirli kafa takım setleri, boru tıpaları, zebra lama boru tıpaları, elçek çeşitleri gibi çeşitli aksamları kalite ile buluşturan Efeteks, disiplin ve düzenin adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Yaşam alanlarımızın baş tacı perde dekorlarımızda, Efeteks’in aksamlarının kullanılıyor oluşu, perde sektörünün tamamlayıcısı, olmazsa olmaz firmalarımız arasında, kıymetlilerimizden olan Efeteks ile sizde Dünya’ya perde aralamak istiyorsanız, işinizi çok iyi yapıyorsunuz demektir.

Efeteks’in ürünlerini yakından görüp bu farkı, yaşamak isteyenler; 16 ve 20 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda, düzenlenecek olan; Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’na, siz değerli sektör mensuplarımızı bekliyoruz. 3. Hall, D-09 Nolu standta; Efeteks, yerini alacak ve sizleri bekliyor olacak.

İşini iyi yapanlara selam olsun…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder