Yeni yılda yine yeniliklerle Eşref Tekstil.

Başarının sırrını arayanlara Rome Plus ayna tutuyor.

Haber: Emel Benli / İSTANBUL

Sultanhamam’dan Dünya’ya açılan Eşref Tekstil; toptan perde sektöründe liderliğini koruyor. Klavuzunun karga olmadığı Eşref Tekstil, vizyoner hareket ederek; takım ruhunu en iyi açığa çıkaran nadir firmalardan biri olmaya devam ediyor.

Hedef kitlesine ne sunacağını çok iyi bilen; yol haritasını ona göre çizen, bünyesinde iş bölümü ve yetki sorumluluklarının dağılımını iyi yapan; insan kaynakları ile organize şekilde olan kısacası reçetesini çok iyi yazan Eşref Tekstil; bu kışta rakiplerini zorlayacak.

Eşref Tekstil’i diğer firmalardan ayıran ve sektörde liderlik vasfı yükleyen en önemli somut ise inovasyonu yüksek ve yaratıcı ürünlerin altına attıkları imzadır. Rome Plus imzası taşıyan her tül ve fonluk kumaş, bilin ki; güçlü arge, güçlü sermaye ve işine odaklanarak elde edilmiş demektir.

Ve en önemlisi de yeni fikirlere bir fırsat tanıyıp; inovasyonu yüksek ürünler ile yola çıkmaktır. Bütün bunların yanı sıra asıl enerjilerini süreci geliştirmeye ve sonuca ulaştırmaya harcayan Sayın Eşref Cebe ve Bülent Kemaloğlu; yüksek motivasyonları sayesinde; doğru satıcı ve doğru alıcı mantığı ile işlerini eyleme dönüştürürken; profesyonel adımlar atmışlardır.

Çalışanın, işverenin ve müşterinin mutlu olduğu eylem; Eşref Tekstil’in başarı anahtarı olmuştur.  

2015 yılında yazdığı kısa bir makale ile perde sektörü hakkında düşüncelerini belirten Sayın Bülent Kemaloğlu’nun bir yazısına rastladım. Bu yazının bir paragraflık, önemli bir bölümünü kendisinden izin almasam da; sizlerle paylaşmak istiyorum. “Sürekli şikayet edilen, taklit, kopyalama ve sadece tüketimi teşvik edecek ucuz ürün üretme mantığının yeni çağda, uluslararası ticarette hiçbir geçerliliği olmayacaktır.”  Sanki aklımı okumuş.

Şimdi Eşref Tekstil’in kılavuzunun kim olduğunu sanırım daha iyi idrak edebildiniz. Başarının sırrını arayanlara Rome Plus ayna tutuyor.

Yeni yılda yine yeniliklerle…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder