Sisper Mekanik Perde Sistemleri İmalatı / Ankara

Ankara’nın en bilindik perde sistemleri firmaları arasında bilinirliliği en yüksek, iş gücü kapasitesi geniş, Türkiye geneli de müşteri pörtföyüne sahip, istikrar konusunda parkurunu bırakmayan, geleceği kucaklayacak olan bu günün ve yarının markası, katma değerli firması Sisper, siz değerli perakendecilerin yanında olmaya devam ediyor.

Haber: Emel Benli / Ankara

Sahibi alışageldiğimizin dışında bir hanımefendi… Sevgili Sultan Kandemir. “Perde Satıcıları Ailesi” olarak tam destek verdiğimiz Sisper Perde Sistemleri’nin sahibi Sultan Kandemir, firma bünyesinde, mesai arkadaşları ile aile olmuş ve huzurlu bir ortamın enerjisini,  iş gücü başarısı ile sizlere yansıtmaktadır. Tüm perde sistemleri konusunda yatırımlarını atölyelerine yaparak, sizlere bu konuda, tam teşekkülü hizmet veren Sisper ismi uzun yıllar yol alacak ve sadece Ankara’nın değil tüm Tükiye’nin markası olacaktır.

Bir nevi analizlerini yaptığımız tutarlı firmaların arasında olan Sisper, öncelikli iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini vizyonlarla desteklemiş ve Sultan Hanım’ın bir bayan oluşunun hassasiyetini yanında taşımıştır.

Bayanlar ticarette yalan konuşamayan ve hatta beklenilenin de üstünde dürüst davranan, yaptığı işi hassasiyetle tamamlayan, kalp kırmaktan çok korkan, kırmak yerine kazanan yaradılmışların en hassasıdır. Bu bakımdan eğer iş yaptığınız firmanın sahibi ya da muattabınız eğer bir bayansa o firmadan korkmayınız ve hatta kendinizi şanslı adledinz.

İşte bütün bu saydığımız vasıfların hepsini üzerinde toplayan genç iş kadınımız Sevgili Sultan Kandemir, kalbinin ekmeğini yiyenlerdendir.

Perde Sistemleri konusuna gelecek olursak; en başta şunu diyebiliriz ki sevkiyatı en sorunsuz firmalardandır Sisper… Stor ve zebra perdelerden tutunda blackout, dikey tül, pileli perde, çiftli tül stor, ahşap ve metal jaluzi, akıllı motor çeşitleri ve tedarik anlamında ise kafa takımları, zincir vs gibi bir çok alanda hizmette sınır tanımayan Sisper, sektörünün en sağlam firmalarından biridir.  

“Perde Satıcıları Dergisi’nde” bir yazı dizisi oluşturduğumuz Sisper için söylenecek çok şeyin olduğunu düşünüyor ve Sisper’i sizlere emanet ediyoruz. Sisper geleceğin en manşet markası olacak ve kulvarını; sorunsuz, kayıtsız şartsız istikameti için kullanacaktır.

Sizde sorunsuz bir ticaret için, Sisper’i seçin…  

Sisper Perde Sistemleri İmalatı

Sultan Kandemir

Gersan Batı Sitesi Mah. Tahsin Karaman Cad. No:80 / Yenimahalle / Ankara

Tel:0312 255 55 82

Gsm:0542 405 04 83

Web: www.sisperperdesistemleri.com

E-Posta: [email protected]

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder