Eylül Tekstil Toptan Tül Perde / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul

Başarı değişimden geçer, artık bunu hepimiz sektörce iyi biliyoruz. Güçlü değişim ve yenilenen yüzü ile Eylül Tekstil, hizmet ağını kendi öz argesi ile örmüştür. 80 başlıklı kartele seti ile PRN markasının perakendecilerin raflarında yerini alması üzerine, sorumluluğu daha da artan Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya, tecrübesi ile harmanladığı ticaretine nitelikli boyutlar kazandırdı.

İstanbul’un saygın toptancı kimliklerinden Sayın Kaya, PRN markasının ve havuz ürünlerinin sonbahar – kış ürün kreasyonlarını tamamlamış ve yeni stili ile siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Güler yüzlü meslek erbabımız perde toptancılığında kararlı olup hep ileriye ışık tutmasını bilmiştir.

Eylül Tekstil ismi sektörümüz tarafından önemli olup; gelecek vadetmekte ve perde sektörünün yüzdelik diliminde sektörün tamamlayıcı paydaşlarından biridir.

Ayrıca ortağı olduğu WOOFTEKS Perde Sistemlerini de yine İstanbul’dan en güzel şekliyle temsil etmektedir. Güvenin adresi Eylül Tekstil’in her daim yanında olacak ve yeniliklerini tüm Türkiye ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Güçlü değişim ve yenilenen yüzü ile Eylül Tekstil her zaman yanınızda…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder