Td Trend Perde Sistemleri - Turuncu Dizayn

1-Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak kısaca firmanız ve faaliyet alanınızdan bahseder misiniz?

Turuncu Dizayn, perdelerini  2011 yılında yenilikçi vizyonu ve tasarım gücünü her daim üst seviyede tutan bir profille hayata araladı. Kurulduğumuz günden bu yana, içinde bulunduğumuz dönemin dekorasyon modasına trend olabilecek özgün perde tasarımlarına imza attık. Başarı serüvenimizin arkasında ekibimizin yaratıcılığı ve yine ekibimizin kaliteden ödün vermeden yarattığı birbirinden tarz koleksiyonlar yer aldı. Bu sayede Turuncu Dizayn’ı, Türkiye’de sektöre kendi tarzı ile kazandırdığı koleksiyonlar ilk sıralara taşıdı.  Başarıda istikrarı sağlamak için teknolojisinde fark yaratan çözümlerle, her yıl bir sonraki senenin trendini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize en özelini sunmak için özveri ile çalıştık.

2- Firmanızın piyasaya sunmuş olduğu ürünler ve özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

            İstanbulda ’da dijital baskı teknik ve teknolojilerini kullanarak; fon perdeler, tül perdeler, zebra perdeler, stor perdeler gibi birbirinden farklı tüm perde ve mekanizmalı perdeler  üzerine üretim gerçekleştirmekteyiz. Birinci kalite perdelerimizi, dijital baskı ve diğer yenilikçi yüksek teknolojilerle özel olarak üretiyoruz.

Perdelerde GreenGuard Çocuk ve Okul standardına uygun düşük emisyonlu boya kullanmaktayız. İç Mekânlarda sağlık ile alakalı olarak VOC emisyonu da AgBB kriterine ve baskı tekniği Nordic Ecolabel’in kimyasal yönetmeliğine uygun baskılar yapmaktayız. EDP Çevreci Baskı ödülü almış makinelerimizle müşterilerimize üstün kalite hizmet vermekteyiz. Baskılarımız solvent içermez. Perdelerimizin güneşe karşı minimum 3 yıl solmazlık garantisi vardır.

3- Gelişen teknoloji ile birlikte insanların güvenlik ve yeniliklere bakış açılarında nasıl bir gelişme gözlemliyorsunuz?

Firma olarak önceliğimiz perdelerimizi, insan sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atmadan üretebilmektir. Bu sebepten dolayı gelişen teknolojiyle birlikte kanserojen madde içermeyen solventsiz baskılarımızla müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Onların sağlığını gözetip, aynı zamanda yenilikçi, modern  ve geniş kapsamlı tasarımlarımızla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz değer ve kaliteli hizmet kapsamında insanların Turuncu Dizayn’a duymuş olduğu güven ve yeniliklere bakış açısında olumlu gelişmeler gözlemlemekteyiz. Bu durum firmamızın daha hızlı ve emin adımlarla hedeflerine ulaşmasında büyük bir fayda sağlamaktadır.

 

4- Perde sistemlerinin hayatımızda ki yeri ve avantajları nelerdir?

         Perde sistemleri günümüzde ev, ofis, hastane gibi pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Temizliğinin kolay olması, zaman kaybı yaratmaması, pratik mekanizmasıyla kolay kullanılabilir olması, kapalı mekanlarda derinlik, sadelik ve dizayn bütünlüğünü en güzel biçimde yansıtması,  bir çok renk ve desen alternatifinin bulunması, istenilen ölçüde üretilebildiği için her mekana kolayca uyum sağlaması ve daha birçok avantajı sayesinde hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün hızla artmaktadır.

 

5- 2021 için hedefleriniz ve çalışmalarınız hakkında neler söylemek istersiniz? Önümüzde ki süreçte gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Beklentileriniz nelerdir?

         İleriye dönük en büyük hedefimiz; zaman içerisinde daha fazla hayale dokunan, beklentileri yansıtan, kendi tasarımlarımız ile ürettiğimiz koleksiyonları hem Türkiye’ye hem de Dünya’ya daha geniş çaplı bayilik ve distribütörlük vererek adımızı daha uzun seneler yaşatmaktır. Bu konuda yapmış olduğumuz yatırım ile Shanghai / Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurmuş olduğumuz fabrika ile üretim bandını faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Düşlerin en canlı renkleri, gerçek olmayacak kadar güzel çizgilerle perde araladığında yaşamı size hissettirebiliyorsa; Turuncu Dizayn, neredeyseniz oraya dokunuyor, sizin için daima en güzelini seçiyor, yakışanı buluyor, üretiyor, tasarlıyor ve yaşam alanlarınızı değiştirerek bütün harikaları paylaşıyor. Perdelerinizi aralayın ve arkasında ki rengi, Turuncu’nun size sunduklarını keşfedin; daha özgürce yaşamak ve yaşatmak için tercih edin…

Td Trend Perde Sistemleri - Turuncu Dizayn

İletişim: Oruç Reis Mah. Giyimkent Kooperatifi 8. Sk. Kapı No: 104-106

Esenler / İstanbul

Tel: 0534 586 76 79

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder