Başarının adı Vincent...

Vincent Toptan Tül Perde Kumaş…

Başarılı bir Ankara firması olan Vincent, bünyesinde gösterdiği değişim ve gelişimlerle, yeniden yapılanarak, pazar sahasını daha da genişletti. Türkiye’nin her bölgesinde yer alan Vincent, 2023 yılı ürün kreasyonunun araştırma ve geliştirme kısmını aşarak, yeni çıkartmış olduğu ürünlerini, 2023 Bahar Kraesyonu adı altında pazara sundu.

Hem bünyesinde, hem de pazarında güçlü olan, kesimci firma Vincent; top bazında da, bol stoğu ile adına yakışır bir firma olmaya devam ediyor. Gerek ticari ilişkileri, gerekse ürün kalitesi bakımından bir güvene sahip olan “beraber” anlamına gelen Vincent, sizlerle beraberliğini sürdürüyor.

Ankara firması olması sebebi ile lojistik anlamında Türkiye’nin her bölgesine rahatlıkla erişen ve bu durumun sizlerin lehine olması, ürünlerin kısa bir sürede elinize ulaşması da, firmanın özelliklerinden biridir. Diğer bir yandan da müşteriyi sıkmayan bir anlayış ile hareket eden Vincent, insan ilişkilerine de son derece önem vermektedir.

Tül gruplarında ve fonluklarda en moda renk ve desenleri elinde tutan, zaman zaman sizlerin istişaresine başvuran Vincent, sektöre yenilik katmaya ve katma değer kazandırmaya devam ediyor.

Yeter ki yolunuz Vincent’ten geçsin…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder