DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / EVDECOR PERDE / BEYPAZARI / ANKARA

Vizyonu yüksek insanlar, her zaman toplumda sivrilip çıkan insanlardır. Onlarla yol alın...

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo'nun Katkıları ile Yapılmıştır.


"Evinizin yeni modası" sloganı ile yola çıkan, çoklu ve yüksek vizyon anlayışı ile kabuğuna sığmayarak çok elit bir mağaza dizayn eden Sayın Gürkan Demir'i, sektörün yeni nesil perdecilerine örnek teşkil ediyoruz. 
Ankara'nın en büyük ve en güzel, hatta türistik ilçelerinden biri olan Beypazarı'nda, perdecilik mesleğini onuru ile inşa eden genç iş insanımız Gürkan Demir, yıllar önce çıktığı yolda mesafeleri katederek arkasında bırakmış ve Beypazarı'nın en şık mağazasının sahibi olmuştur. 

İşine olan saygısı, meslek aşkı ve tabi ki yolculuk sırasında partnerlerini iyi seçmiş olması, kendisine artılar kazandırmış ve ilçesinin perakende ayağında bir markası olmuştur. Tecrübesini kalite ile taçlandıran Sayın Gürkan Demir, Evdecor Perde'yi hedefine ulaştırmıştır.
Bir "Davillo Satış Noktası" olan Evdecor, mimari bir dokunuşa sahip olmanın yanı sıra; Davillo ve Davillo gibi nadide firmalarımızın ürünleri ile görsel şölene dönmüştür. 

Perde Sektörü'nün en güçlü firmalarından biri olan Davillo ile yoluna devam eden Evdecor, geleceği çok parlak, yıldızı yüksek perakende mağazalarından biridir. Evdecor sadece bölgesine değil, sınırlarını da aşarak Ankara merkeze ve civar illere de hizmet etmektedir.
Gözümüzü kamaştıran bu güzel mağazada, Davillo Ailesi adını çaylarımızı, kahvelerimizi yudumlarken; sözü sektöre ve 2022 yılını da getiriyor; Sayın Gürkan Demir'in bu bağlamda görüşlerini alıyoruz. "Beypazarı sektörünün en eskisi değiliz ama en en iyisiyiz." cevabını elbette ki alıyoruz.  Ve altında En iyi partnerlerinden olan Davillo'nun imzasını arıyoruz.

Sen iyi ki varsın Davillo...

Perde Sektör'ü adına yüzümüzü gülümseten Evdecor'un sahibi Sayın Gürkan Demir'e ve Evdecor Mağaza Sorumlusu Sayın Mine Özdemir'e meslekteki özverileri ve misafir perverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Yarınlara yürüdüğünüz yolda, yanınızdayız.

EVDECOR PERDE / GÜRKAN DEMİR

İletişim: Hacıkara Mah. Karani Sk. No: 4/A Beypazarı / Ankara

Tel: 0312 770 0 666

Gsm: 0506 141 60 60

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder