Rosee Tekstil Toptan Dikey Tül Perde

Haber: Emel Benli / İstanbul

Yeni Neslin Dikey Tül Perde’si Rosee; 1 cinci yaşını bitirip, 2 yaşına bastı. Genç girişimcimiz Rosee’nin sahibi Sevgili Tuğba Şeker, yani “dikey tül perdenin peri kızı” ilk günkü heyecanı ile yurt dışı ağırlıklı olmak üzere İstanbul Tekstilkent’ten hizmetine devam ediyor.

Sayın Şeker, son yılların en favori perdesi dikey tülün, kimsede olmayan model, renk ve desenleri ile özel tasarımların altına imza atıyor.  Her müşterisine özel koleksiyon hazırlayan Tuğba Hanım, dikey tülde yenilik arayanların imdadına yetişiyor. Çok özel koleksiyonlara sahip olan Rosee Tekstil Toptan Dikey Tül Perde, 2022 yılının ilk sezon hazırlıklarını şimdiden tamamlayarak, özellikle fonluk dikey tüllerde ezber bozduracak…

Çocuk odaları, yatak odaları, oturma odaları, salon ve mutfaklara bile ayrı ayrı tasarımlar hazırlayan Tuğba Hanım’ın, Rosee Koleksiyon Seti, her türlü yaşam alanınıza hitap ediyor. Özellikle ofis ve birolarınıza dahi hitap eden bu set, yurt dışı içinde ayrı tasarlanmış ilave bir kolleksiyonu içinde barındırıyor.

Sektörün hayal bile edemeyeceği kreasyonları, sektör mensupları ile tanıştıran Sevgili Tuğba Şeker’e yenilikçi kimliğinden dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Yurt dışı ayağında Türkiye’yi dikey tül’de temsil etmesi de ayrıca bizlere sektörümüz adına gurur veriyor.

ROSEE TEKSTİL

İletişim: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi A 25 Blok No:24 Esenler / İstanbul

Tel: 0 541 762 88 85

Gsm: 0 532 449 16 42

E-posta: [email protected]

Web: www.roseetekstil.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder