Perdecell Garantisi, Sizin Garantinizdir.

Ozuğurlu Perde Sistemleri

Perdecell Garantisi, Sizin Garantinizdir.

Kalitesine, stoguna, lojistiğine ve fiyat istikrarına çok çok güvendiğimiz Özuğurlu Perde Sistemleri, Başkentimiz Ankara’dan faaliyetlerine hiç ara vermeden devam ediyor.

Bizde, Özuğurlu Ailesini yakından takip eden bir haber platformu olarak; kendileriyle ne kadar gurur duysak azdır. Yıllardır perde sektörüne, perde sistemleri ayağında hizmet veren Özuğurlu, stor, zebra, dikey tül, çiftli tül stor imalatının yanı sıra bir Dünya markası olan Plicell’in de üretici bayisidir.

Aynı zamanda ahşap jaluziyi de bünyesine katan Özuğurlu Perde Sistemleri, polistirenden üretilen 50 mm’lik jaluzi imalatına da başlamıştır. İsteğe bağlı jaluzilerin üzerine baskı da uygulayan; bu konuda ön görülerinin de üstünde sipariş föyü oluşturan firma; Türkiye’nin en’leri arasında yer alıyor.

Özuğurlu’nun kendi markalarından biri olan Perdecell; sadece jaluzi ürün kreasyonunda 44 varyant ile başlangıç yapmış ve ilk başlangıca göre bu konuda çok iyi bir ivme yakalamıştır.

Somfy’nin yanı sıra, Dünya’ca bilinen A – OK Motorlu Sistemleri’nde bayiliğini alan Özuğurlu, sektörün gerisinde kalmamak için bünyesini tam donanımla zenginleştirerek, geliştiriyor.

Ayrıca atölyelerinde imalatını gerçekleştirdiği tüm ürünlerini showroomunda sergileyerek, ürünlerini görücüsüne, bir şölen havasında sunuyor.

Özuğurlu, uğurunuz olsun…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder