Deko Metal Rustik İmalatı / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara

Son yılarda, Perde sektöründe ciddi anlamda varlığını hissettiren Ankara’yı, artık; soğuk kış geceleriyle, Atakule’si, Anıtkabir’iyle, gravatlı beyleri,  tayyörlü hanımefendileri ile kısıtlamıyor; bir ticaret şehri olarak da sesini duyurmaya çalışıyoruz. Bu anlamda sektörümüze bir İstanbul kadar olmasa da; emeklerinin büyük ölçüde olduğunu çok iyi biliyoruz.

Hele ki, son yıllarda, çıkışını yakalamış bir birinden değerli üreticilerimizin, toptancı ve imalatçılarımızın perde sektörü istihdamına katkıda bulunduğunu sık sık dile getiriyoruz.

İstihdamı, üretimi ve imalatı ile son yılların favori ismi, Deko Rustik; perdelerimize mimari dokunuşlar kazandıran tustiği, farklı boyutlara taşımıştır.

2014 yılında kurduğu Deko Rustik’i, tırnakları ile bu günkü durumuna getiren meslektaşımız Sayın Yücel Uslu, bildiğimiz rüstiği alıp; farklı boyutlara taşımış ve özel tasarımlarla perdelerimize ruh katmıştır.

Atölyesinde, ahşap rüstiği; bol çeşidi, renk ve modelleri ile yeniden şekillendiren ve 2023 yılı için bir birinden görkemli rüstik modelleri ile sektöre yön veren Sayın Yücel Uslu, döküm rüstiği de bünyesine katmış ve bu konuda ciddi tasarımların altına imza atmıştır.

Bütün bu güzellikleri siz değerli perde sistemcilerimize ve perakendecilerimize yakından gösterebilmek amacıyla, bir de E- Katalog yapmıştır. Tüm ürün çeşitlerini, (ahşap ve döküm rüstik) bu katalog da toplamıştır.

Bu kataloğu yakından görmek isterseniz “dekorustikahsap.com” dan inceleyebilirsiniz. İşte o zaman belki bize, hak verirsiniz.

Onları ileriye taşıyan, ilham verici fikirleri sanata dönüştüren Deko Rustik Ailesi’nin, tek amacı; beklentilerinize en güzel cevabı verebilmek…

Teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, müşteri, memnuniyetini dikkate alan, söz verdiği tarihte ürünü yola çıkaran Deko Rustk’in yolu; yenilikçilikten, üstün kaliteden geçmektedir. Bu yolculukta, onlarla yol yürümek isterseniz, adres aşağıdadır.

Sektörün lider rüstik üreticisi Deko Rustik sizinle…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder