Yenilikçi Firma Vincent Toptan Perde...

Haber: Emel Benli / Ankara

Hizmet anlayışını her geçen gün daha da iyileştiren firmalar, başarıyı elde ederek, istikrarı da beraberinde götürürler.

Vincent Ailesi işte bu strateji ile ticaret yapan firmalardan biri…

Vincent aslında kendi ticari stratejisini, kendi içerisinde kurmuş ve kısa sürede marka değerini kabul ettirmiş bir Ankara firmasıdır. Genişleyen ve bölgesel müşteri kitlesi edinen Vincent bu genişlemenin kollarını Yeşil Bursa’ya kadar uzandırmıştır.

Bursa Buttim İş Merkezi’nde bir showroom açarak, o bölgeyi bilgilendirmek ve lojistik anlamda rahatlatmak için yola çıkan Vincent, bu kararla çapını daha da büyütmüş oldu.

Aslında büyümeyi göze alan Vincent daha çok müşteri pörtföyünün de sorumluluğunu üstlenmiş oldu. Yükünün ağır, yolunun uzunluğunun farkında olan Vincent, daha çok efor sarfetmeyi, daha çok çalışmayı göze aldı.

Kesim bazında kalite sapması yaşamayan Vincent, mütevazı bir kimlikle, tül kumaş ve fonluk kumaşlarına sadeliği ve zarafeti nakşettirdi. Müşterileri tarafında çok beğenilen ürünlerine, son bahar kreasyonunu da ekleyerek yine onlara karşı bir vazifeyi daha yerine getirmiş oldu.

Ayrıca stok ve fiyat istikrarı konusunda da sıkıntısız firmalardan biri olan Vincent, hepimizi şaşırtmaya devam ediyor.

Vincent Toptan Tül Perde

Adres: Güneşevler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:23 / C / Hasköy / Ankara

Tel: 0312 353 83 90

Gsm: 0552 799 15 06

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder