Ercanlı Tekstil / Toptan Tül Perde / Denizli

Ercanlı Tekstil sizin için biçilmiş libasların (kaftanların) en ideal bedeni olup; Atlas Kumaş’ın ta kendisidir.

Haber: Emel Benli / Denizli

Ege’nin en saygın perde toptancılarından biri olan Ercanlı Tekstil, düzgün ticaretini kararlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Geçmişte çok büyük emekler verilerek kurulan Ercanlı Tekstil, ERC  platinum ile geleceğin markası olma yolunda; emin ve yavaş adımlarla ilerliyor. Koşmayı değil; yürümeyi uygun gören Ercanlı Tekstil, meslek birikimi, sektör bilgisi, yenilik anlayışı, geliştirilebilir argesi ve ahlaklı ticareti ile sakinliğini koruyarak geleceğe doğru yol alıyor.  

Ercanlı’nın Kurucusu Sayın Ünal Ercanlı, Ercanlı Tekstil Yön. Kur. Baş. Yard Sayın Mehmet Ercanlı deneyimli kadrosu ile sektörün perakende ayağında ki mensuplarına çözüm ortağı oluyor.

Tül ve fonluk kumaş toptancısı Ege’nin medar-ı iftiharı Ercalı, daha iyisini nasıl yapabiliriz sorusunun cevabını, yenilik olarak veriyor. Ege’den Türkiye’nin dört bir tarafına değerli bölge sorumluları aracılığı ile ürün yollayan Ercanlı, yola çıkarttığı her bir ürünün arkasında durup, perakendecisine güven veriyor. Ercanlı’nın bir birinden değerli müşterileri şunu çok iyi biliyorlar ki; bu sebepten dolayı da zaten tercih ettikleri Ercanlı Tekstil, onların dağ gibi her zaman arkasında…

Hangi perakendeci istemez ki arkasında dağ gibi bir toptancı olsun, aslına bakarsanız her insan tercihini yaşar… Doğru tercihlerde insan  oğlunun yaşam kalitesini artırır. İşte ticarette böyle bir şeydir… Doğru firma tercih edildiği sürece, işinizde aksama yaşamaz; sizlerde tüketiciye olan sözünüzü zamanında yerine getirmiş olursunuz. Bunun için sizi düşünen, sizin için en kaliteliyi üreten ve en yenilikçi kimliğe sahip olan toptancılar ile yol almalısınız. Biz deneyimlerimizden yola çıkarak ve Ercanlı Ailesini yakından tanıyan biri olarak sizlere diyoruz ki; yol arkadaşınız Ercanlı olsun, yarı yolda kalmayın…Bunun olasılığını ve doğruluğunu Ercanlı ile çalışarak anlayacak ve bizim önerilerimize kulak verdiğiniz için karlı çıkan siz olacaksınız.

Unutmayın ki tek çabamız ve harcadığımız Efor yine sizler için…

Ercanlı Tekstil sizin için biçilmiş libasların (kaftanların) en ideal bedeni olup; Atlas Kumaş’ın ta  kendisidir. Seyrani’nin de dediği gibi: Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş.. diyorsanız… ”Ben bağrını toprak sandım taş imiş, meğer taşa tohum ekilmez imiş.” Diyen Seyrani gibi sizde yanılmak istemiyorsanız…Taş yerine, tohumu toprağa ekmek istiyorsanız? Tercihiniz Ercanlı olsun…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder