Dream Perde Metal Aksesuarları

Haber: Emel Benli / İstanbul

Yaşam alanlarımızı bir birinden güzel perdelerimizle giydirirken; perde aksesuarlarıyla süslüyor, tıpkı bir kadının takı zarafeti gibi; perdelerimizi donatıyor ve asaleti yaşam alanlarımıza da taşıyoruz.

Tabi ki bütün bunları bir birinden değerli aksesuarcılarımıza gerçekleştiriyoruz. İşte onlardan biri olan ve son derece başarılı perde aksesuarlarının altına imza atan “Dream Metal Perde Aksesuarları” 2024 yılı tasarımlarını şimdiden tamamladı.

Son yılların en favori firmalarından olan ve imalatını kendi bünyesinde gerçekleştiren Dream Perde Aksesuarları; perde aksesuarlarının en güncel modellerini ahşaba ve metale taşıdı.

Kısacası sizin hayallerinizi aksesuarlara yansıtan;  broçhollar, sarkıtlar, rüstikler ve daha neler neler… Bütün bu aksesuarların tasarımcısı ve imalatçısı Sayın Volkan Yiğit, İstanbul / Bayrampaşa’dan tüm Türkiye’ye bu güzellikleri pazarlıyor.

Kalitesi, akmayan çizilmeyen ve insan sağlığına zarar vermeyen boyası, şıklığı, modaya ve mobilyalarımıza uygun aksesuarları; en ince detaylarına kadar düşünen Sayın Yiğit; hem tasarlayıp, hem de üretmenin keyfini sürüyor. Bu arada kalitesinin ve tanınırlılığının yüksek olması nedeni ile marka değerini koruyan Dream; perde sistemcilerimizin atölyelerinde ve perakendecilerimizin mağazalarında başköşelerde yerini almıştır.

Güler yüz ve esnek ticaret anlayışı ile aksesuarlarına artılar katan ayrıca değişmeyen fiyat istikrarı ile hepinizin tercihi olan Dream; asla değişmeyen, yenilikçi kimliği ile perde sektörüne yıllardır hizmet veriyor.

Değişmeyen tek şey, Dream’ın sürekli değişen aksesuarlarıdır.

 Yenilik onun işi.  

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder