Begonville Design Perde Tasarım / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Vincent Toptan Tül Perde'nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Bayanlar her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de parlayan birer yıldız gibidir. Tanımaktan son derece mutlu olduğum Begonville Design'ın sahibi Sevgili Şerife Kaya, tecrübelerini ve sektör başarısını bizlerle paylaştı. 

1994 yılında sektörümüze bir atölye çırağı olarak başlayan Şerife Hanım, perde sektörünün çıraklığını, kalfalığını yapmış ustalık dönemini ise 2014 yılında açtığı perakende mağazası ile taçlandırmış ve kendi işinin patronu olmuştur. 

Şu anda Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olan Çankaya / Yıldız'da butik bir mağazası bulunan Sayın Şerife Kaya, kişiye özel tasarımları ile mağazada çiçekler açtırıyor. Bodrum Çiçeği anlamına gelen  Begonville Design Perde isimli mağazasında dokunuşları ile çiçekler açtırıyor. 

Bünyesinde perde, duvar kağıdı, döşemelik kumaş bulunduran ve çok değerli Vincent Toptan Tül Perde'nin Bayisi olan Şerife Hanım, sektör birikimini ve hayallerini Vincent'in tül ve fonluk kartela setleri ile harmanlıyor. Güler yüzünü de eklediği tasarımları farklı bir boyut kazanarak; Bodrum Çiçeği'nin şanına yakışır olmuştur. 
Yol arkadaşı Vincent'in Sahibi Sayın Mehmet Emin Uysal için, arkadaşım dediği ve her fırsatta yakın dostluklarını dile getiren Şerife Hanım, Vincent Toptan Tül Perde'den memnuniyetini de bizlerle paylaşmıştır. 
Bir kere daha anlıyoruz ki bir perde perakendecisi için toptancı partneri çok önemli... O halde iyi ki varsın Vincent diyelim ve her iki firmamıza da başarılar dileyelim.
Varlığınla içimizi ısıttın Bodrum çiçeği...   

Begonville Design Perde Tasarım / Şerife Kaya
İletişim: Yıldızevler MAH. 708 Cad. No: 4/ B Çankaya / Ankara
Tel: 0312 442 41 22
Gsm: 0539 667 18 80

İnstagram: begonville_perde

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder