Bayramlar Dokuma / İSTANBUL

Bayramların, tecrübesi; sizin başarınız olabilir, ne dersiniz?

Bayramlar, her zaman stratejik ataklar ve bir birinden değerli markaları ile gündemde kalmayı başarıyor.

Haber: Emel Benli / Çorlu

Bayramlar Dokuma; yaklaşık 50 yıllık perde tecrübesi ile Dünya’ya hükmediyor. Çorlu’dan üretime devam eden tam donanımlı entegre tesislerinde üretim yapan ve 5 kıtada pazarı bulunan Bayramlar, sektörün gözdesi olmaya devam ediyor.

Boyahaneden, ip bükümüne entegre olmuş; tül perde, fonluk kumaş, mekanik perde kumaşlarının tamamının üretimini yapan Bayramlar Dokuma; perde sektörünün yükünü omuzluyor.

Teknik Tekstil Üretimi, Brode Tül Kumaş Üretimi, Stor Perde Üretimi, Dokuma Kumaş Üretimi. Basic, Bambu, Plise, Armur, Jakar, Brode Ve Blackout Zebra Stor Perde üretiminde lider; Bayramlar, Lekuer   ve L’accordêon markalarıyla zirveyi kimseye kaptırmıyor.

Lekuer’i benliğimize kazıyan Bayramlar, sadece L’accordêon’da; 30 desen ve 150 renk varyantı ile 2023 yılının ilkbahar – yaz sezonuna merhaba demiş ve yine siz değerli dostlarına yeniliği sunmuştur.

Hiçbir fuarı kaçırmayan, altına imza attığı yenilikleri, fuarlarda görücüsüne çıkaran Bayramlar, lokomotif üreticiler arasındadır ki; tam entegre anlamında sıranın başlarında gelir.

Bu başarının şifresi ise; çalışkanlık ve azimden başka bir şey değildir. Zirve onları daha da olgunlaştırmış ve insana verdikleri değerle; o zirvede kalmayı başarmışlardır.

Zirvede olmak güzel bir duygu olsa gerek…

 Can Yücel’in bir sözü geliyor hemen aklıma: “Hepimiz zirvede olmak isteriz ama, asıl keyif, oraya tırmanırken yaşadıklarımızdır.”  Bayramların, tecrübesi; sizin başarınız olabilir, ne dersiniz?

Bayramlar, bu tecrübeyi yıllarca yurt içi ve yurt dışı fuarlarına katılarak her defasında bize ispatladılar. 16 ve 20 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’nda yine yerlerini alacak olan Bayramlar Dokuma’yı; 6.Hall, H- 05 nolu standında ziyaret edebilirsiniz.

2023 yılında da yine sizler için kolları sıvayan Bayramlar; üretmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder