Plus Plastik / Konya

“Allah Yürü Ya Kulum Derse”, kulda da azim ve çalışkanlık varsa; konuşanın çenesini yorarmış.”

Haber: Emel Benli / Konya

Azmin ve çalışkanlığın örneği Plus Plastik, genç girişimcilerimiz Sayın Erhan Ural ve Süleyman Kızılkaya tarafından yönetilmektedir. Perde Sistemleri tedarikçi firması olan ve Konya’nın merkez ilçesi Karatay’da üretimini sürdüren “Plus Plastik, plastik aksamların tamamını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafına ürün yollayan Plus Plastik, özellikle İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde müşteri portföyüne sahiptir.

2003 yılında çalışmaya başlayan Sayın Erhan Ural, 2014 yılında Plus Plastiği kurarak başarı hikayesinin startını vermiştir. İşçilikten patronluğa uzanan hikayesini yarım bırakmaya hiç niyeti olmayan Sayın Ural, kalite ve işçilik konusunda sektörün en iyilerindendir.

Perde sistemleri ayağında stor, zebra, cam balkon gibi vs alanlar için aksam üreten Plus Plastik, sektörün önemli bir kolunu tamamlamaktadır. Perdenin sadece tülden, fonluk kumaştan, stor ve zebradan ibaret olmadığı, perde aksamlarının da tedarik anlamında bütünleyici ve tamamlayıcı olduğu, sektörün ayrılmaz bir kolu olduğu ve bu yüzden de sektörün can damarlarından birini oluşturduğu aşikârdır.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak perde sektörünün gerçek kahramanlarına teşekkür ediyoruz. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesini firmasında ağırlayan ve başarı hikayesini bizlerle paylaşan genç girişimcimiz Sayın Erhan Ural’a teşekkür ediyor ve bir sonra ki Konya ziyaretimizde görüşmek üzere diyoruz. Sektörün sözcüsü olarak her zaman destek vereceğimiz sözünü tazeliyoruz.   

PLUS PLASTİK

Erhan URAL

İletişim: Fevzi Çakmak Mh. 10734. Sk. No:6/1 Karatay / KONYA

Tel: 0332 248 75 87

Gsm: 0543 465 55 44

Web: www.plusplastik.com.tr

E- Posta: [email protected]

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder