ARLİNE PERDE ve PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA

Haber: Emel Benli & Ankara

Tetik Ailesi perde sektöründe ki 30 yıllık deneyimini geride bırakmıştır. Bu zaman dilimi içerisinde, uzun yıllarını perakendeye veren Aile, son 3 yıldır da; Arline ismi ve markası ile Perde Toptancılığı ve Perde Sistemleri İmalatında yerlerini almışlardır. 

Ankara'nın Gersan Sanayi Sitesi'nde hizmet veren Arline Perde ve Perde Sistemleri, aynı zamanda Plicell'in Üretici, Somfy'nin ise Yetkili Bayisidir.

Arline'nin Sahipleri Sayın Arif Tetik ve Sayın Mustafa Tetik kardeşler, sektörde ki onca yılın birikimlerini ise Perde Sistemleri Ayağında zirveye taşıyarak taçlandırmışlardır. 

Toptan perde satışlarında Arline markasının ve Demor Home'un havuz ürünleri ile hizmet veren firma, Perde Sistemleri İmalathanelerinde ise Stor perde, zebra perde, dikey perde, pileli perde, blackout perde, çiftli tül stor, ahşap ve metal jaluzi, akıllı motor çeşitleri ile sektörün çözüm ortağı olmayı sürdürmektedirler.

Sektörün problemlerini yakından takip ederek; takım ruhunu, sistematik çalışma, vizyonerlik  sağduyusu, sorumluluk alma, yenilikçi fikirlerle hareket etme, insan odaklı misyona sahip olma, azimli davranarak iş gücü istikrarı sergileme, temiz işçilik, disiplin anlayışı ve hızlı lojistik ile hareket eden Arline, Türkiye'nin dört bir tarafında geniş pazar sahasına sahiptir. Kalitesi ise Dünya standartlarındadır.

Sorunsuz stoğu ile yükünüzü hafifletecek çözüm ortağınız Arline; bu gününüzü yarınlara taşıyacaktır.

Arline ile yarınlara hep birlikte...

ARLİNE PERDE SİSTEMLERİ
Arif Tetik / Mustafa Tetik
İletişim: Gersan Sanayi Sitesi 2308. Sk. No:83 / Gersan / Yenimahalle / Ankara
Gsm: 0533 648 70 82
Webwww.arlinesistem.com 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder