Yeniliklerin gerisinde kalmamak adına işine yatırım yapan Özuğurlu

Haber: Emel Benli / ANKARA

Perde Sektörü’nün, Perde Sistemleri Ayağı’nda başarılı ve uzun yılları geride bırakan Özuğurlu Perde Sistemleri; atölyelerini son model teknolojik makinelerle yeniden donatarak; bir kez daha işine yatırım yaptı.

Yeniliklerin gerisinde kalmamak adına işine yatırım yapan Özuğurlu; bir kez daha müşteri memnuniyeti misyonunu tazelemiş oldu. Perde Sistemleri konusunda teknolojinin öneminin bir kez daha altını çizen Ankaralı Firmamız Özuğurlu; “PER-DE-PER ve Perdecell markalarına bu kez teknolojik makineler ile yatırım yaptı.

Özuğurlu Perde Sistemleri; Stor, zebra, dikey tül, çiftli tül stor ve jaluzi imalatı ile “Ankara’dan Tüm Türkiye’ye” sloganı ile pazar sahalarını genişletti. Ayrıca bir Dünya markası olan Plicell Üretici Bayiliği, Somfy ve A –OK Perde Motorlar’nın üretici Bayiliği konusunda da müşterisinin tam güvenini sağladı. Özuğurlu; Kurucusu Sayın Sedat Demirel’in kaptanlığında, fırtınalı denizlerde bile yol aldı.

Limana demir atmış bir geminin başarılı olduğunu söyleyemezsiniz. Asıl mesele açık denizlerde kocaman dalgalarla boğuşmaktır. Biz konuya böyle bakarken; Özuğurlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Demirel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ÇağtayDemirel ise bu geminin rotasını; sıcak ülkelerin, sığ denizlerine doğru çevirdiler bile…

İki başarılı kardeş; gönül yıkmadan, insan kazanma düsturu ile yol alırken; perde sistemlerinin yenilikçi zihniyetten geçtiğini, yenilikleri kovalamak gerektiğini, gerek; kaliteli ürünle, gerek; kaliteli işçilikle desteklenmesi konusunda hem fikirler. Ee nede olsa Sedat Demirel’in süzgecinden geçmiş olmanın verdiği meslek ilmi ve meslek ahlakı ile yoğurulmuş iki genç zihniyet kendileri…

Perde Sistemleri konusunda yenilikçilik arayanlar, firmaya girdiklerinde kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmek isteyenler, artık yeter; kalite önemli diyenler, korkusuzca sipariş verip; Özuğurlu’nun bol stokunda yararlanmak isteyenler; Özuğurlu sizler için üretiyor.

Bir tercihle, mesleğinize yeniden aşık olabilirsiniz. Kaygısız bir gelecek için Özuğurlu…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder