İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hitap eden Dream Metal

Kadının makyajı gibidir, perdenin aksesuarı…

Deneme: Emel Benli / İstanbul

Dream Metal Perde Aksesuarları, perde aksesuarı konusunda profesyonel adımlar ile sektörün aksesuar konusunda ki yükünü hafifletiyor.

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hitap eden; çizim, tasarım ve üretiminin kendisine ait olduğu; imalathanelerinde teknolojiyi son derece iyi kullanan Dream; özellikle rüstik çeşitlerinde hayallerinizi tasarlıyor. Doğadan, yunan mitolojisinden, klasik ve spor görsellerden ilham alan Dream; temiz işçiliği ve uygun fiyat anlayışı ile tüm sektöre hitap ediyor.

Dream Metal Perde Aksesuarları’nın sahibi, genç girişimcimiz Sayın Volkan Yiğit, sanatçı kimliğini; hayalleri ile harmanlayarak; heykeltıraşlara taş çıkarırcasına aksesuarlara yansıtmakta ve yaşam alanlarımızın havasını 360 derece değiştirmektedir.

Ürünlerinde kaliteli mamül kullanan Sayın Yiğit, boyanın da en kalitelisini, sizler için seçmektedir. Perdelerimizin vazgeçilmezi, adeta makyajı olan aksesuarlarımızın adresi Dream olunca da, keyfi bir başka oluyor.

Bol çeşidi ve bol stoğu ile geniş müşteri kitlesine hitap eden Dream; en vazgeçemediklerimizden olurken; sizlerin tasarlayıp diktiği perdelere, bir güzellik daha katıyor.

Kısacası Dream; hayalleri gerçeğe dönüştüren adamın eseri… Önce hayal ediyor, arkasından niyet. Hayallerini bir an bile ertelemiyor. Biliyor ki; ertelemek ümitsizliktir.

Bizde hayallerimizi Sayın Volkan Yiğit’e emanet ediyor ve sektörümüzün geleceği için kendisinden yeni perde aksesuarları tasarımları bekliyoruz.

Dream, sen kalbimize dokun yeter.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder