Mekanik Perde İmalatçıların Dostu, Plus Plastik / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

Üretimlerini Konya’dan gerçekleştiren Plus Plastik Ailesi, kalite ve işçilik konusunda kendisine rakip tanımıyor. Daima kaliteden yana olup; sektörün sevilen firmalarından biridir.

Perde sistemleri ayağında stor, zebra, çiftli mekanizma, cam balkon gibi vs alanlar için aksam üreten Plus Plastik, sektörün çok önemli bir bölümünün tedariğini üstlenmiş ve bu hizmetin farkında bir firma olarak, stoğunu bol tutmaktadır.

Plus Plastik’in sahibi Sayın Erhan Ural, işinin ehli, teknolojik anlamda donanımlı, geleceği gören, hayallerinin üzerine giden bir meslektaşımız olurken; sektörde de hatırı büyük bir genç girişimcimizdir.

Aynı zamanda kendi çapında şehrine istihtam sağlayan genç girişimcimiz, İç Anadolu başta olmak üzere, Türkiye genelinden müşteri kitlesine de sahiptir.

Verdiği sözde duran Sayın Ural, mesai arkadaşları ile de iletişimini güçlü tutan, bir o kadar da saha da müşterileri ile bizzat kendi ilgilenen ve çok sevilen bir meslektaşımızdır.

İnsancıl tarafının çok yoğun olduğunu bildiğimiz meslektaşımız, sizler için çalışkan, bizim içinse çok özel bir insandır.

Kısacası özel oluşunu, ticari kimliğinde de gördüğümüz Erhan Ural,  geleceğin duvarlarını sım sıkı örmektedir.

Yeni aksam üretici arayan, yeni bir soluk, yeni bir kan olsun diyen siz değerli perde sistemcilerimize gözü kapalı önerdiğimiz Plus Plastik Ailesine biz kefiliz.

PLUS PLASTİK / ERHAN URAL

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10734 Sk. No:6 / 1 Karatay / Konya

Tel: 0332 248 75 87

Gsm: 0543 465 55 44

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder