Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri / Ankara

Ankara’dan bir marka doğuyor.

Haber: Emel Benli / Ankara

Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri, sizlerle hayat bulacak, sizlerle başarıyı yakalayacak ve zamanı geldiğinde ise sizlerle zirveye yükselecektir. Çünkü; sektörün çalışkan, zeki ve mütavazı ismi, Yedi Per’in sahibi Sevgili İsa Onay, alın terini hiç kurutmayanlardan, yani alnı hep ıslak kalanlardandır.

Tüm çabası müşterilerine mahcup olmadan ürün yetiştirmek olan, sektörün çalışkan oğlu İsa Onay, gelecekte kendisinin dahi inanamayacağı bir noktaya doğru yol alıyor. Genç ve yetenekli meslektaşımız Sayın Onay, Ankara’dan perde sistemleri sektörüne hizmet verirken, kaliteli ürüne, kaliteli işçiliğe, zamanında sevkiyata, kendisi gibi sağlam partnerlere önem vererek yol alıyor.

Kendisini Ankara’nın Gülveren Semti’n de Yedi Per Mekanik Perde Sistemleri bünyesinde, atölyesinin içinde ve hatta tezgahın başında bulabileceğiniz Sevgili İsa Onay, kişiliğini yansıttığı tasarımları ile sektörün en başarılı isimleri arasında yerini alacaktır.

Atölyelerinde, stor perde, zebra perde, ahşap jaluzi, metal jaluzi, pileli perde, pvc dikey perde, lazer kesim perde, dikey kumaş perde, katlamalı perde mekanizması ve her marka motor seçenekleri ile hizmet veren Yedi Per; kurulumunu bizzat kendisinin yaptığı trajlı ray sistemleri ile de manuel ve otomatik olmak üzere tüm motorlu kurulumlara ver vermektedir.  

İsa Onay’ın zaten teknolojiye çok meraklı biri olduğunu bildiğimizdendir ki; sektörün, özellikle motorlu sistemler ayağında, atölyesinde barındırdığı ürünler zaten son sistem olup marka isimlerin ürünleridir. Bu konuda müşterisini memnun bırakan ve hatta yarı yolda bırakmayan sektörün zeki oğlu, istikrarını korumaya devam ediyor. İstikrarını koruduğu süreç de, zaten yıllar içerisinde Yedi Per ismi dimalara kazınacak ve marka olma yolunda yavaş yavaş zirveye doğru yükselecektir.

Bizim, kendisine olan inancımı yok etmeyen ve kalbinin ekmeğini hep elinde tutan Sevgili İsa Onay’a güvenim tamdır. Yeter ki dürüstlüğünden ödün vermeden yoluna devam etsin…

Geleceğin markasına şimdiden inanmak ve kefil olmak bizden; Yedi Per’e sahip çıkmak sizden…

YEDİPER PERDE SİSTEMLERİ

İsa Onay

İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No:17 / 2 - C / Altındağ / Ankara

Tel: 0312 543 60 18

Gsm: 0543 226 48 29

Whatsapp: 0546  422 18 06

Web: www.yediper.com

E-posta: [email protected]

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder