Eylül Tekstil 2023 Antalya Tatili Sona Erdi.

Haber: Emel Benli & ANTALYA

Sevgili Perdeciler, Eylül Tekstil’in Antalya tatilinin üçüncü ve dördüncü günü de neşe ve eğlence içerisinde geçti. Çeşitli aktivitelerin dışında en çok havuzda eğlenen Eylül Tekstil dostları; Crystal Centro Hotels’in tüm konforundan yaralanırken; en çokta perdeciler arası da yeni tanışmanın ve kaynaşmanın hoşluğu ile geçti.

Sezonun sonunda gerçekten hepimize çok iyi gelen bu tatilin en güzel tarafı ise alış – verişin olmayışı ve bir metre tülün dahi otele getirilmeyişi oldu. Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya’nın, tam hayalinde ki gibi bir tatil geçiren perdecilerimiz; bu tatilin tekrarını istediler.

Gelen talepler üzerine onları kırmayarak bu tatilin tekrarının sözünü veren Sayın Gökhan Kaya; tatil sonrası bizimle yaptığı istişarede; 2024 yılı tatilinin kesinleştiğini  dile getirdi.

Eylül Tekstil’in ticari ahlakı, ürün kalitesi, geniş yelpazesi, PRN Kartela Seti’nin farklı tasarımları ve binin üzerinde varyant sayısı, hızlı lojistiği, istikrarlı fiyat etiketi, bol stoğu ve tabi ki; güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinin gönlüne taht kuran Sayın Gökhan Kaya; gerçekleştirdiği Antalya Tatili’nde her bir dostu ile ayrı ayrı ilgilenirken; uzun saatlerini de onlara ayırdı.

Herkesin çok çok memnun kaldığı tatilin 2024 yılı tarihini bizzat açıklayacak olan Gökhan Kaya; “ İnşallah seneye tekrar buluşacağız. Bizi takipte kalsınlar. Tüm Eylül Tekstil Dostları’na; sağlık, bol kazanç ve huzur dolu bir 2024 yılı geçirmelerini diliyorum." dedi ve tekrar kollarını 2024 yılı kış sezonu için sıvadı.

2024 yılında bir başka Eylül Tekstil Tatili’n de görüşmek dileği ile…

Teşekkürler Eylül Tekstil…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder