Yaşayan Efsane İsmail Akgün Güvenç

Haber: Emel Benli / İstanbul

Efsaneler bazen aramızda gezer ve bizlerle birlikte nefes alıp verirler. Onların birikimleri, düşünceleri bizler için o kadar önemlidir ki; bazen rehber, bazen de idolumuz olurlar. Onlar için “kalplerinin ekmeğini yiyenler” deriz. Ve onların sonsuz tecrübelerinden yararlanarak; yolumuza ışık tutarız.

Perde Sistemleri’nin başarılı firmalarından olan Günfleks’in Kurucusu Değerli Büyüğümüz “Yaşayan Efsane İsmail Akgün Güvenç” sektör gençlerinin rol modeli ve çok saygı duyduğu ağabeyleridir.

Benim içinse çok özel ve yeri doldurulamayacak bir idoldur.

Sürdürülebilir kalkınma için sektörümüze büyük emekleri geçen Sayın İsmail Akgün Güvenç; nitelikli ve katma değerli işlerin altına, firması adına imza atan; perde sistemleri modasını sektörümüzün değerli perdecilerine yansıtan; artık işinin para kazanmak değil; yaşam alanlarına karakteristlik boyutlar kazandırmak olduğunu tescillemiştir.

Doku, renk ve desenlerde; algımızı yeniden şekillendiren, farklı projelerle perde sistemlerine hayat veren; Usta İsmail Akgün Güvenç; Günfleks’in rehberi ve sektörümüzün; önce kalite diyenlere tek cevabıdır.

Zebra Perde, Stor Perde, Dikey Perde, Plise Perde, Ahşap Jaluzi Perde, Alüminyum Jaluzi Perde ve Perde Sistemlerine dair ne varsa renk renk,  kalem kalem Günfleks’in bünyesinde barındırarak, doğru işçiliği, kalite ile buluşturarak ve sizlere mağazalarınızda, Günfleks farkı yaşatan isimdir; İsmail Akgün Güvenç.

Bir okul hayal etmeli insan; içinde İsmail Akgün Güvenç’in tecrübeleri okutulmalı… Tahtada konu olarak: İsmail Akgün Güvenç yazmalı… Sonra madde madde; dürüstlüğü, iş ahlakı, şeffaflığı, vizyonları, değerleri okutulmalı bir bir… Ardından da, ana fikir olarak; “Sektörün Tek Adamıydı.” diye beyanda bulunulmalı…

Teneffüsü kısa tutun, bu dersi kaçırmayın. İsmail Akgün Güvenç bir daha okutulmayabilir.

Büyük Ustaya Saygılarımla.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder