Vincent Toptan Perdelik Tül ve Kumaş - Ankara

Vincent Toptan Perdelik Tül ve Kumaş / Ankara 

Haber: Emel Benli & Ankara
2001 yılında perde sektörüne ilk adımını atan Sayın Mehmet Uysal, farklı firmalarda proje ve uygulamalarda görev almış ve yeterliliğini sağlayarak 2015 yılında ANK Tasarımı kurmuştur. Alanında başarılı olan Sayın Uysal, resmi kurumlarda bir birinden güzel projelerin altına imzatmış ve Ankara’nın Hasköy Semti’nde 2020 yılı başlangıcı itibari ile kendi markası olan Vincent ile toptancılığa ilk adımını atmıştır.

Toptan tül ve fonluk kumaş toptancılığına girişen başarılı meslektaşımız Mehmet Uysal, dürüst ve kaliteli hizmet ilkelerine bağlı kalarak, çıkartmış olduğu Vincent Markası’nın altında 35 başlıktan oluşan fonluk kumaş ve  45 başlıktan oluşan Tül Perde kumaşı ile sektörde ki yerini bu kez toptancı olarak almıştır. Toplamda 550 varyant ile şıklığı, zerafeti, modayı ve kaliteyi siz değerli perakendeciler ile paylaşan  ANK Tasarım’ın sahibi Sayın Uysal’ı diğer rakiplerinden farklı kılan şey ise  güncel konsept ürünleri olmuştur.

İster top, ister kesim olarak alabileceğiniz ürünler, stoklu olup; aynı gün içerisinde sevkiyatı yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında kartela seti bulunan Vincent, her geçen gün kendisini yenilemeye ve müşteri portföyünü genişletmeye sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. 

" Perde ve Mefruşat sektörünün perakende ayağında ki sıkıntıları biliyor olmamız, ürünün zamanında gitmemesi, stoklarının düzenli tutulmaması, kalitesinin düşük olması ve aynı benzeri ürünlerin dışına çıkılamaması biz Vincent Ailesi’ni farklı olmaya zorlamıştır.

Stoklu ve kaliteli  ürün sevkiyatı yaparak fark yaratmak için Vincent’i kurduğumuzda amacımız sektöre yeni bir soluk getirmekti. Bu konuda ki başarımızı ürün ve çalışma istikrarına bağlıyor ve performansımızı hiç düşürmeden yol alacağımıza inanıyoruz. Vincent Tül Perde Firması Ailesi olarak; tüm sektör mensuplarımıza hayırlı işler diliyoruz." diyen ANK Tasarı’mın Sahibi Sayın Mehmet Uysal’a bizde “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi adına hayırlı işler diliyoruz. Ve yolunun aydınlık olduğuna inanıyoruz. 

Vincent Toptan Perdelik Tül ve Kumaş 

İletişim: Güneşevler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 23 /C - Hasköy / Altındağ / Ankara
Tel: 0312 353 83 90
Fax: 0312 353 83 91   

Gsm: 0532 773 15 06 - Mehmet Uysal

Gsm: 0 552 799 15 06 - Cihaner Tekçam

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder