Vincent markası yarınlara yelken açıyor.

Dünya, vazgeçenleri değil, azmedenleri hatırlar. Rüzgar ilerletmiyorsa, küreklere asılın. (Latin Ataözü)

Haber: Emel Benli / ANKARA

ANK Tasarım, Vincent markası ile yarınlara yelken açıyor. Tüm sektörce kısa sürede benimsediğimiz ve çok sevdiğimiz Vincent Toptan Tül Perde Kumaş, Vincent başlığı altında ki kolleksiyonu ve havuz ürünleri ile artık Türkiye’nin her yerinde…

Kısa sürede yakaladığı başarıyı farklı ticaret anlayışına borçlu olan Ankara’nın markası Vincent; bu markayı tüm Türkiye’ye maletti.

Tül kumaş ve fonluk kumaş kesiminde ki başarıyı toptan satışlarına da taşıyan Vincent; stok anlamında güç kazanmaya devam ediyor. Zaten her dönem, en güncel ürünlerle sahada yer alan Vincent; bu özelliğini korumaya ve her bir ürünün stoğunu ayrı ayrı tutmaya gayret gösteriyor.

Zengin ürün çeşidi ve kalitesi ile kulvarın tozunu alan değerli firmamız; özellikle armür tül gruplarında çok iddialı. BS 300, KAR 20, ARM SEDEF, ANK 350, KAR 15, BURGU GÜMÜŞ PAF 300, ANTİK GÜMÜŞ ve KAR SEDEF gibi desenler ile kulvarda güçlü ve hızlı adımlarla yol alıyor.

Vincent’in takipçileri ve müşterileri için hatırlatma yaptığımız bu kodların devamı Vincent’in bünyesinde bol stoklar haline yer almaktadır. Kısacası Vincent bol stoklu ve bu konuda istikrarlı bir firmadır.

Ürünlerin devamı var mıdır, yok mudur diye düşünmeden ve piyasanın en uygun fiyat etiketi ile çalışmanın rahatlığını size ancak Vincent sunar.

Bu garanti ile farkını ortaya koyan ve insan odaklı yol alan Vincent; hep yanınızda…

Ve yarınlarınızda.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder