Meteks İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli Şubesi Hizmetinizde.

Haber: Emel Benli & İstanbul

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye genelinde ard arda gerçekleştirdiği etkinliklerle gündemden hiç düşmeyen Meteks, şubeleşmeye devam ediyor. 

Perde, perde sistemleri, perde sistemleri aksamları, alüminyum ve kornişden tutunuzda bir perakendeciye ve atölyeciye lazım olabilecek hırdavat malzemelerine kadar binlerce kalem ürünü merkezi olan İzmit'te ve diğer şubelerinde bulunduran Meteks, sizlere verdiği değer ile hareket ederek Türkiye'nin alanında en ucuz etikete sahip olan firmasıdır.
Sahibi, genç girişimcimiz Sayın Metin Çavuş'un sistemli ve yüksek performansla gerçekleştirdiği ticaret anlayışı kazan - kazandır politikası güdümlerken; perde sektörüne de nakit alış - veriş mantığını kabul ettirmiştir.

Perde Sektörü’n de bir devri kapatıp; bir devri açan Meteks, şu günlerde İstanbul / Sultanbeyli’de yeni açmış olduğu 5. şubesi ile gündem oldu.

Bu Ne Hız Dedirten Soruya Cevap Veriyoruz:

Alırken kazanmanın mantığını savunan Meteks Ailesi; uygun aldığı ürünü, sürüm sistemi ile tekrar az bir kar marjı ile perakendeciye sunuyor. Mantık burada devreye giriyor. Tıpkı bir gıda marketi gibi sürüm sürkülasyonu ile ticaret yapıyor. Aslında bu ticaret şekli yıllardır Avrupa’da ve Amerika’da uygulanıyor. Biz de ise sadece süper market mantığı ile iş yapanlarda bu örnekleri görüyorsunuz. Veresiye devri bitmiştir – in sinyalidir.
 

Böylesi ticaretin daha temiz olduğunu düşünen ve bu yolda analiz olan Sayın Çavuş, hep bir sonraki hamlesini planlamış ve akılcı ticareti ile kıvrak zekasını bir kez daha ortaya koymuştur. 

Şubeleşme anlayışı ile çoğalarak Türkiye'nin önemli bölgelerinde şubeler açan ve bu duruma hız kazandıran  Meteks'in amacı Türkiye'nin her bölgesinde ve büyük şehirlerinde, şubelerini çoğaltarak, örneğin, zannımca; bir "Köfteci Yusuf" mantığı ile hareket etmektir. 
Bütün şubelerinde aynı ürünü aynı fiyata satan Meteks, kadro bakımından da oldukça profesyoneldir.
İzmit merkezden sonra; İstanbul Tekstilkent, Ankara Siteler, Ankara Sincan, İstanbul Sultanbeyli gibi önemli bölgelerde kısa sürede şubeleşen Meteks şimdi de bir İzmir projesi ile karşımıza çıktı. Kısacası Meteks Büyüyor...

Ayrıca Meteks’in İstanbul / Sultanbeyli’de ki, yeni açmış oldukları mağazalarında son yılların revaçta olan perdesi; ahşap jaluzi çeşitleri ile hizmet veren ve ahşap jaluzi için bir atölye kuran firma; bu işin eğitimine de soyunmuştur. İsteyen atölyecilerimize, ahşap perde imalat dersini aşama aşama Meteks’in her biri alanında donanımlı ustabaşı ve ustaları vermektedir.

Ayrıca ahşap jaluzi konusunda da bayilikler veren Meteks, yine bünyesinde toptan tül perde ve fonluk kumaşta satmaktadır. Ahşabın her rengini, tül ve fonlukta ise kulvarın desen ve renklerini bulabileceğiniz Meteks’in “ Tül ve Fonluk’tan sorumlu Sayın Selçuk Genç’e, Ahşap Jaluzi’den sorumlu Sayın Hakan  Taşbay’a misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine hayırlı işler diliyoruz.

Daha detaylı bilgiyi Sayın Genç ve Sayın Taşbay ile gerçekleştirdiğimiz röpörtajlarda bulabilirsiniz.
 
METEKS İSTANBUL ANADOLU YAKASI SULTANBEYLİ ŞUBESİ

İletişim: Necip Fazıl Mah. Kuran Kursu Cad. No: 208 / Sultanbeyli / İstanbul

Gsm : 0532 451 53 33 – Selçuk Genç

Gsm: 0533 347 81 00 – Hakan Taşbay

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder