Türkiye’nin İlk Plicell Corner Bayisi Elit Perde Oldu.

Haber: Emel Benli & Develi / Kayseri /  Bu Haber Royalde Home’ un Katkıları İle Yapılmıştır.

Türkiye’nin İlk Plicell Corner Mağazasını Pilicell’in bayiliğini yapan ve bir Kayseri firması olan Royalde Home; Kayseri Develi’de bulunan Elit Perde hayata geçirdi.

Perde Sektöründe son yılların favori firması olan Royalde HOME, her zaman ki gibi bünyesinde yeni oluşumlara yer verdi. Bayiliğini yaptığı iş ortağı Plicell’in ürünlerini, kısa sürede üstün bir performansla satan Royalde, bu kez de kendi bünyesine ait bayilerine “Plicell Corner Köşeleri” oluşturma kararı aldı. Bunlardan ilkini Kayseri’nin Develi İlçesi’nde bulunan Elit Perde’de gerçekleştirdi.  

Artık her mekanda ve her yaşam alanında yerini alan ve Pilicell, Royalde gibi güçlü bayileri ile geleceğe daha sağlam adımlarla yol alırken;  Develi'ye ve Elit Perde'ye yeni bir boyut kazandırdı. “Plicell Corner Köşesinde 14 mm'lik ve 20 mm'lik pili kaşelerin zengin renk skalası ile tüm ürünlerini bulabilecek ve esnek yapısı sebebi ile tüm mekanlarda kullanabileceksiniz. Neredeyse stor ve zebraların yerini almaya hazırlanan ve en az onlar kadar alaka gören Plicell, Türkiye genelinde ki Royalde Bayilerin’in mağazalarına şıklığı, zarafeti, ve Royalde’nin farkını katacaktır. 

Türkiye’de bir ilk olan ve 29 Ocak 2021 Cuma günü “ Plicell Corner Köşesinin” açılışını gerçekleştiren Elit Perde’nin sahibi Sayın Durmuş Çal’ı, açılışta Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru, Develi Belediye Başkan Vekili Sayın Mehmet Güçlü, Plicell'in Ortaklarından Sayın Cenk Kemahlı , Royalde Gurup Yön. Kur. Başkanı Sayın Orhan Çağatay, Kayseri ve Develi'nin ileri gelen işadamları yalnız bırakmazken; bu açılışta Develi halkıda yerini aldı.

Elit Perde’nin Sahibi Durmuş Çal ise Türkiye’nin ilk Plicell Corner Bayisi olmanın mutluluğunu dostları ile paylaştı. Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru’ya bu oluşum için en az 2 tane istihtam sağalayacağı sözünü veren Sayın Çal, bu girişimi ile yıllardır hizmet ettiği Develi’ye bundan böyle katma değer katacak ve perde sektörünü Develi’de Plicell ve Royalde farkı ile temsil edecektir.

3 kattan oluşan, 400 m2 alana yayılı mağazasında perde showroomu, ev tekstili ve çeyiz bölümüne yer veren Durmuş Çal, memleketi Develi’de oldukça saygı duyulan ve sevilen bir sektör mensubumuzdur. Kalitesinden ve güler yüzlü hizmetinden Develi’yi mahrum bırakmayan Sayın Çal’a hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor ve Plicell markası ile yol almasının firması açısından büyük bir kazanım olduğunu dile getirmek istiyoruz. İyi ki varsın Royalde…Teşekkürler Pilicell.

ELİT PERDE & Durmuş ÇAL

İletişim: Elbiz Cad No: 25 Develi / Kayseri

Tel: 0352 621 15 16

Gsm:  0542 530 38 38

Web: www.kayserietliperde.com

E – posta: [email protected]

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder