Sektörün Yenilikçi Firması Yedirenk Perde Sistemleri.

Perde Sektöründe ki başarılı perdecilerimizi ve sistemcilerimizi sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz...İşte bir perde sistemleri imalatçısını daha sizlerle tanıştırmanın mutluluğu içindeyiz. 

Haber: Emel Benli / ANKARA 
1990 yılından beri sektörümüzün içinde bulunan "Perdekorr Yedirenk Perde Sistemleri'nin" sahibi Sayın Ömer Kılınç, başarılı bir Ankara’lı iş adamımızdır.   Ankara / Siteler'de 24 çalışanına istihtam sağlayan Sayın Kılınç, sektörde ki birikimlerini yıllarca sürdürerek; istikrarlı bir şekilde; kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti vizyonu ışığı altında korumuştur. 

Zebra, stor, çiftli mekanizma, rustik, jaluzi imalatı yapan ve aynı zamanda bir Dünya markası olan Somfy ve Mosel Motorlu Perde Sistemleri Yetkili Bayisi olan Perdekorr, alanında kartela seti de vermektedir. Bütün bunların yanı sıra "Plicell" bayiliğini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Siz değerli perdecilerimiz için yeni çıkartmış olduğu "Yedirenk Perde Sistemleri" adı adı altında kartela seti de en güncel ürünler ile donatılmış ve Sayın Ömer Kılınç tarafından görücüye çıkarılmıştır. Adı gibi içinizi ısıtacak bu kartela seti, sizlere para kazandıracak ve mağazalarınıza baharı getirecektir. 

Türkiye'nin her bölgesine hızlı servis ağı ile ürün gönderen Yedirenk; alanında donanımlı ekibi ile işinizi kolaylaştırmakta ve size profosyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Siparişinizi verdiğiniz aynı gün içerisinde, iş başına geçen Yedirenk Ailesi, işine olan saygısı ve ciddiyetini koruyarak, sevkiyatlarına devam etmektedir. Hizmette sınır tanımayan Yedirenk, bünyesine yeni katmış olduğu lazer kesim makinesi ile de bundan böyle müşterilerine teknolojik anlamda lazer kesim hizmeti de verecektir.  

Sadece zebra da 350 civarında renk bulunduran, storda ise 90 civarında renk ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Yedirenk Perde Sistemleri’nin 
sahibi Sayın Ömer Kılınç, "yeni trent model ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmete hazırız." diyerek tüm değerli perdecilerimize yeni sezonda başarılar diledi.

PERDEKORR PERDE SİSTEMLERİ & YEDİRENK PERDE SİSTEMLERİ
İletişim: Taştop Sokak No: 4 - Siteler / Ankara
Tel: 0312. 349 00 75
Fax: 0312. 349 00 71
web: www.perdekorr.com
web: www.yedirenkperdesistemleri.com 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder