DREAM CURTAİNS VE PERDE DE TEKNOLOJİK SUNUM

DREAM CURTAİNS VE PERDE DE TEKNOLOJİK SUNUM

Dream Curtains ile Teknolojeye daha da yakın olabilirsiniz…

HABER: EMEL BENLİ / İSTANBUL

Günümüzde teknoloji her alanda ilerlemeye devam ediyor… Sektörümüzde teknoloji adına bu ilerlemeden nasibini en iyi şekilde Dream Curtains sayesinde alıyor… Adını perde sektöründe teknoloji ile bütünleştiren Dream Curtains, Sevgili Valbon Yorgancı’nın proje anlayışı ile teknolojiyi ayağınıza getirmeye devam ediyor. Dream Curtains, Perde Giydirme Programı, DC Dikim Eğitimi, DC E – Usta Pile Hesaplama, DC Studio Designer ve Fon Model Katalloğu ile siz değerli perdecilerimize kolaylık sağlıyor.

Perde sektörü her geçen gün geliştikçe, Perde Giydirme Programı Dream Curtains’da gelişiyor, kendisini geliştirirken, değişimlere uğruyor ve müşteri ağını büyütüyor. Bu büyüme sektörümüze perde adına doğrudan etki ederken, perdecilerimize de yeni bir pencere aralıyor.

Ev tekstilinde katma değeri ve nihai tüketiciye teknolojik anlamda daha yakın olma yolunu, Dreams Curtains daha önce eşi benzeri görülmeyen, perde giydirme programını ile sizlere sunuyor. Daha tanınır ve kullanımı kolay olan bu teknolojik tasarım, size ve mağazanıza fark katıyor.

Dream Curtains, İstanbul Eyüp’te bünyesinde bulunan atölyesinden  tüm Türkiye’ye teknoloji kapısını açıyor. Siz değerli meslektaşlarımız, sektörümüz adına açılan bu kapıdan yararlanıp, adım – adım perde sektöründe teknoloji ile buluşabilirsiniz. Dream Curtains’ın kurucusu Sayın Valbon Yorgancı ile gücünüzü birleştirebilir, sektörümüzde teknolojiye daha da yakın olabilirsiniz.

 

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder