Ankara Efor Grup, Trabzon Etkinliği

Ankara Efor Grup, Perde sistemlerinde ki başarısını, kısa sürede tül ve fonluk gruplarında da yakaladı…Gerçekleştirdiği Ankara ve Trabzon Etkinliği büyük ses getirdi.

Haber: Emel Benli / Trabzon

 Ankara Efor Grup’un Trabzon Etkinliği 9 Temmuz 2021 sabahı startını verdi. 9 – 10 – 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlik, gece yarılarına kadar devam ederken; yüksek performanslı bir etkinlik oldu.

Samsun, Sinop, Rize, Gümüşhane, Ordu, Giresun, Ankara  Elazığ, Bingöl ve Karadeniz’in ilçelerinden gelen perdecilerimiz, kalite karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Şaşkınlıklarının sebebi, etkinliklerin en belirgin özelliklerinden biri olan uygun fiyatı değil, kaliteli bir ürünün neden bu kadar ucuza verilmesiydi...

 

Uzun sürmedi; bu soruya Efor Ailesi şöyle cevap verdi. “ Pandemi süreci dolayısı ile bir çok perakendeci firmalarımız sıkıntıya düştü. Bu sebepten dolayı etkinliğimizde fiyatları en dibe çektik. Amacımız, sektörümüzün perakende ayağını rahatlatmak ve az da olsa can suyu olmak.” dediler ve bu etkinliklerin devamının geleceğini belirttiler.

 

Tül, fonluk ve güneşlik gurupları ile Trabzon’a gelen Efor Ailesi, kaliteyi ve ağır gramajlı ürünleri de beraberinde getirdi. Kendisi de Ordu’lu olan Ankara Efor Yön. Kur. Baş. Sayın Adem Taşoluk, hemşehrilerini kazandırmak üzere ürünlerde dip fiyat etiketleri uyguladı. Bir kartela seti kalitesinde dokunan havuz ürünlerinin kalitesini çok beğenen perdeci meslektaşlarımız, fiyatlar karşısında da şaşkınlıklarını gizleyemediler.

 

Trabzon’un kebabı ile meşhur Sultan’n Mangal’da bol oksijen eşliğinde açık havada yemeklerini yiyen perdecilerimiz evlerine dönerken, yolu uzak olanlar ise Aurum Hotel’te konaklayarak Efor’un misafiri oldular. Efor Ailesinden sık sık etkinlik talep eden Karadenizliler, ayaklarına kadar gelen Ankara Efor Ailesi’ne böylesine güzel bir hizmet için teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

 

Trabzon’dan sonra rotasını Ege Bölgesi’ne çeviren Ankara Efor Grup Ailesi, Ege’nin incisi İzmir’i seçti. İzmir’den sonrada devamı sürdürülecek olan Efor Etkinliği, Anadolu’nun hemen hemen her bölgesinde hayata geçirilecek.

Bu gün etkinliğin 3. günü de, diğer 2 gün gibi hareketliydi. Hareketli ve bir o kadarda yorucu bir günün arkasından, yorumumuzu şöyle yaptık: Ankara Efor Grup, perde sistemlerinde ki başarısını kısa sürede tül ve fonluk perde gruplarında da yakaladı… Böylelikle dolu dolu geçen 3 gün Ankara Efor’un aynası oldu. Her geçen gün vizyonlarını geliştirerek üzerine koyan Efor, yeni rotalara doğru yelken açtı.

 

 


 

  

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder