Orper Perde Sistemleri / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

Pisikoloğa sormuşlar, kusursuz annemi mükemmeldir, yoksa sevgisini çok veren anne mi diye… Pisikoloğ; tabi ki sevgisini veren anne demiş.

Öyleyse bu kıyaslamayı, yaptığımız işimize de taşıyalım. Sizi sarıp sarmalayan, her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan, her telefon edişinizde, telefonunu açan, size değer veren, ailesinden biri gibi gören, maddi manevi hep yanınızda olan, yenilikler yaparak sizi yukarlara taşıyan, fiyat konusunda sizi üzmeyen, her defasında tek ve özel hissettiren, gittiğinizde evinizde hissi veren bir firma ister misiniz? O halde adresi veriyorum.

DİZAYN ORPER MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ, KONFORUN ADRESİ…

Sayın Mehmet Oral ve sevgili kardeşleri, Tissu markasına hayat verdikleri firmalarını tırnakları ile bu günlere getirdiler desek yeridir. Yıllardır takip ettiğimiz Orper Ailesi’nin tek işi yenilik yapmak… Tül ve fonluk kumaş toptancısı, aynı zamanda perde sistemleri imalatçısı Orper, sadece bulunduğu şehir Konya’ya değil, Türkiye’nin dört bir tarafına yenilik satıyor.

İşini aşkla, şevkle yapan Sayın Mehmet Oral, tüm sevgisini işine kilitlemiş ve sektörün akım anlamında yön değiştirerek, hareket etmesinde rolü oldukça büyük iş insanlarımızdandır. Ayrıca kendisini çok sevip saydığımız isimlerden olup; tecrübesini, üretmenin vermiş olduğu heyecanla harmanlamıştır.

Yine bu sezonda 100’ün üzerinde başlığa sahip olan Tissu ile sizleri şaşırtmaya hazırlanan Orper’in her yerinden düzen akarken; şhowroomlarında bu ürünlerin duruşunu yakından görebilir ve yeniden mesleğinize aşık olabilirsiniz. İşte o zaman işiniz ve aşınız kıymetlenir.
Bir firmadan çok daha ötesi; hep yanınızda, hep arkanızda…

Şahsım ben Emel Benli, yazılarımla anlatmak istediğim firmaları, markaları, firma sahiplerini ve hatta firma çalışanlarını o kadar iyi tanıyorum ki; yılların verdiği, onlara duyduğum güvenle bu yazıları kaleme alıyorum. İnanın bana eksik yazıyor, eksik söylüyorum. Orper; bir firmadan çok daha ötesi…   

İletişim Bilgileri
DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
 
Fevzi Çakmak Mahallesi Kottim Sanayi Sitesi 10576. Sokak No : 44 Karatay / KONYA
Telefon    :0 332 - 233 96 06 +90 0332 - 233 96 09
Faks    :90 332 - 237 56 59

e-posta     :[email protected]

muhasebe :[email protected]

satış     :[email protected]

sipariş     :[email protected]

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder