Deha Tekstil / Habip Demiray / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara

Deha Tekstil’in sahibi Sayın Habip Demiray’ın başarısını siz değerli sektör mensupları ile paylaşmak istedik. Bursa merkezli Liva Tekstil’in güçlü argeye sahip olan perde ve fonluklarını firması Deha adına; en güzel şekilde temsil eden Sayın Demiray,  kendi markası olan Seelife ile müşterilerine hizmete devam ediyor.

65 başlık ile perde ve fonluk gruplarında bol stok tutan meslektaşımız Habip Demiray, top ve kesim bazında, yılın en trend ürünlerini satarken, kaliteden ödün vermeyen, üretici tedarikçisi Liva Tekstil’in sahibi Sayın Sinan Şahin’e teşekkür etti. Türkiye’nin yedi bölgesinde de varlığını sürdüren Liva, kıymetli meslektaşımız Habip Demiray’a verdiği bayilik satış sistemi ile ürünlerini doğru ellerden satışa sunmaktadır. Kalitesine ve stoğuna güvenen Liva Tekstil, Sayın Habip Demiray’ın tecrübesi ile kaliteli ürünlerinin harmanını kaldırmaya başladı.

Hedefi, tüm Türkiye’de Deha Tekstil çatısı altında, Seelife markasının bilinirliliğini artırmak ve müşteri kitlesini çoğaltmak olan Sayın Demiray, esnek ticareti ve uygun fiyat politikası ile yolculuğuna devam ediyor.  Bu yolculukta kaliteyi, kalite severler ile buluşturan Sayın Demiray’ın, başarısının devamını diliyor ve ürünlerin, özellikle fonluk kumaşların çok kaliteli olduğunu tekrar hatırlatıyoruz.  

Deha Tekstil & Habip Demiray

Gsm: 0535 617 96 20

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder