PRL markası ile Perde Sektörü’nün Perde Sistemleri Kolu’nda hizmet veren Perlin.

Haber: Emel Benli / Ankara

Bir yazısında yazar, aynen şöyle diyordu: “Ayak sesleri duyuyorum, maalesef bu sesler evimize girecek hırsızların ayak sesleri… Uykunuz ağır, hırsızlar sessiz ve yavaş… Ama biz yine sağır kulaklara bağırıp, körler ülkesinde ayna satmaya devam edeceğiz! Diyordu.”

Aslında bu hikaye tam da bizim yapmak istediğimizi anlatıyor. Perde Sektörü’nün bir birinden değerli mensuplarını bilgilendirmek ve onları sektörün en iyileri ile tanıştırmak…

Yani, onlara ayna tutmak.

Onları sektörün en iyileri ile tanıştırmak demişken; tüm çabamızın bu olduğu dergimizde, misafir ve baş tacı olan Perlin; yine yanınızda…

PRL markası ile Perde Sektörü’nün Perde Sistemleri Kolu’nda hizmet veren Perlin; metal ve plastik aksam üreticisi olup; Ankara’dan sadece Türkiye’ye değil Dünya geneline hizmet vermektedir. Yani bir iç ve dış ticaret kuruluşu olan Perlin, tasarım ve üretim ayağında en geniş tedarikçi firma kimliğine sahiptir.

Yol arkadaşınız ve çözüm ortağınız Perlin, ticari ahlak, etiğe uygun fiyat, kaliteli ürün, yenilikçi kimlik, mütevazı ve güler yüzlü hizmet ile mağazalarınıza konuk olmaya devam ediyor.

Stor ve zebra perde kasa aparatları, plastik ve metal zincirler, kuruvaze mekanizması, kafa takım setleri, zincirli kafa takım setleri, boru tıpaları, zebra lama boru tıpaları, elçek çeşitleri (firmalara özel baskılı), çocuk kilitli şeffaf elçek modelleri, klavuz bant ve çeşitli aksamların üretimini yapan Perlin İç ve Dış Ticaret sektöre ışık tutuyor.

Geleceğinizi Perlin’e emanet edin, diğerleriden bir farkınız olsun…

Perlin Dış Ticaret

Algan Karayazgan

Adres: İvedik OSB. 1341 Cad. No:75 / 1 Ostim / Yenimahalle / Ankara

Tel: 0312 282 84 34

Gsm: 0532 056 37 92

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder