Konper Toptan Perde Mefruşat / Konya

Konper Toptan Perde Mefruşat / Konya

Haber: Emel Benli & Konya / Bu haber Muteks’in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

2011 yılında Sayın Ali Tuncertan ve Sayın Cemal Özcan tarafından Konya'da kurulan Konper Tekstil, Türkiye geneline tül kumaş ve fonluk kumaş gruplarının toptancılığını gerçekleştiriyor. Konya Manifaturacılar’da faaliyetine 4 katlı mağazasında, 5 kişiye istihtam sağlayarak devam eden Konper Tekstil; kendi argeleri olan ve 80 başlıktan oluşan kartela setleri ile ayrıcalığı sunmaya gayret gösteriyorlar.

Sayın Tuncertan’ın ve Sayın Özcan’ın mütavazi duruşları ve çalışkanlıkları her yıl Konper’in üzerine koyarak yol almalarında ki en büyük etken olurken; müşteri memnuniyeti yolunda ki çabaları da sektörde uzun soluklu olmalarını sağlıyor.

Yetebilecekleri ve kontrol edebilecekleri kadar müşteri portföyüne sahip olan Konper Ailesi, çok müşteri anlayışı değil, kaliteli hizmet anlayışı ile yavaş yavaş merdivenleri çıkmayı tercih ederken; zamanında hızlı lojistik, satış sonrası destekten de ödün vermiyorlar.

Duruşlarını kaliteleri ile gösteren Konper Ailesi; yılın en moda tül ve fonluk grupları, geniş renk skalası ve her yıl üzerine koyarak giden Konper Kartela Setleri ile siz değerli perakendecilerimizi farklılığa davet ediyorlar.

Bizden duyurması, sizden denemesi…

Adres: Musalla Bağları Mh. Kazım Ayvaz Sk. No: 154 / Selçuklu / Konya

Tel: 0 332 235 05 40

Gsm: Ali Tuncertan: 0553 338 27 01

Gsm: Cemal Özcan: 0546 456 6737

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder