Orper Perde Sistemleri / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

Eskiden sektörümüze dair başarı haberlerini hep ülkemizin batısından alırdık. Bursa, Denizli, İstanbul, Çorlu, İzmit gibi şehirler bizim için sektörümüzün kalbi derdik.  Fakat son yıllarda bu düzenin içerisine İçadolu’nun ububat şehri Konya’nın da girmesi bizleri sevindiriyor. Artık Mevlana Hazretlerinin şehri Konya’da, perde sektörümüzün bir birinden değerli isim ve markalarına ev sahipliği yapıyor.  İşte bunlardan biri Orper …

Hedefi büyümek ve kurumsallaşmak olan Orper Mekanik Perde Sistemleri, hedefine ulaştı. Konya’dan tüm Türkiye’ye perde ve perde sistemlerinde hizmet veren firma, sektörümüzün saygın isimlerinden olan Sayın Mehmet Oral’a ve değerli kardeşlerine aittir. 25 yılı geride bırakan Konya firmamız Orper Mekanik Perde Sistemleri, 2500 m2 alanda, donanımlı kadrosu ile markaları olan Tissu Markası ile sektörün yenilikçi yüzü olmaya devam ediyor. Türkiye’nin gururu Orper, işini takip eden firmalar arasında olup; kalitesinden asla ödün vermemektedir.

“Sektörün Oğlu” diye unvan verdiğimiz Sayın Mehmet Oral, perde sektörüne ışık tutan çok değerli işadamlarımızdan biridir. Bünyesinde oluşturduğu şık showroomunda  en trend tül ve fonluk grupları, ayrıca sistem perdelerinden oluşan yeni kreasyonlarını görmeniz mümkün…Yenilikçi firma kimliği ile nam salan Orper, güçlü arge ve güçlü imalat ile hizmetinizdedir. Sektörümüzün toptan ayağında hizmet veren Orper, sizler için çalışmaya devam ediyor.

DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ - ORPER
Fevzi Çakmak Mahallesi Kottim Sanayi Sitesi 10576. Sokak No : 44 Karatay / KONYA

Tel: 0 332 - 233 96 06

Fax: 0 332 - 237 56 59

Web: www.orper.com.tr

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder