Güngörler Perde Halı / Demetevler / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara & Bu haber Sisper Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Başarılı İş Kadını, Sisper Perde Sistemleri’nin Sahibi Sayın Sultan Kandemir ile bu gün Ankara’nın Demetevler Semti’nde perde ve evtekstilciliği yapan Güngörler Mefruşat Ailesi’ni ziyaret ettik. 
Tam 32 yılını sektörümüze adayan ve Ankara’nın aranılan perakendecilerinden olan Sayın Sadık Güngör’ün hikayesini bir kez daha dinleme şansı bulduk. Perde, ev tekstili, çeyiz, halı gibi ev konseptlerini mağazasında bulunduran, bol stoğu ve çeşitliliği ile Ankaralılara hizmet veren Sayın Güngör; yenilikçi ve kalite odaklı kimliği ile uzun yıllarını arkada bırakmış ve sevgili oğlu Muhammed Ali’ye bayrağı teslim etmiştir. 
Perde Sistemleri konusunda ise Sisper Perde Sistemleri ile yola çıkan Sayın Sadık Güngör, bu birliktelik ile bir adım ileriyi erken görerek, sektör tecrübesini bir kez daha ortaya koymuştur. 
Sisper’in sahipliğini yapan Sevgili Sultan Kandemir’in yenilik kokan kartela setlerini mağazasında bulunduran Sayın Güngör, Sisper’i tercih etmesinin nedenini ise bizlere iki kelime ile özetleyerek; kalite ve yenilik olmazsa olmaz dedi… Tecrübesine sonsuz güvendiğimiz Sayın Sadık Güngör’ün başarısını tercih ettiği imalatçı ve toptancı firmaların iş ahlakı ve kalitesine bağlayarak, Sisper’in Güngörler Ailesi için ne kadar doğru adres olduğunu bir kez daha kavramış olduk. 
Stor, zebra, tül dikey, plise  perde, scrin dikey perde, motorlu perdeler ve bayrak sistemleri çeşitleri ile Ankara başta olmak üzere, Türkiye genelinde ki müşterilerine yeniliği satan Sevgili Sultan Kandemir, güler yüzlü bir hanımefendi olmanın yanı sektör tecrübesi ile de firmasını her geçen gün daha da ileriye taşımakta…
Zaman zaman Sultan Hanım ile birlikte, müşteri ziyaretlerinde bulunuyor ve onları uzun uzun dinleyerek sevinçlerine, dert ve sıkıntılarına ortak oluyoruz. Her defasında vardığımız kanı; doğru firmaların bir birlerini bulmaları, karşılıklı elektrik almaları; her iki firmayı da ileriye taşıyacak en önemli etkendir diye düşünüyoruz. 

Firmalar arası bağların doğru iletişimden geçtiği günümüz sektöründe; Sisper Perde Sistemleri’nin; perde sistemleri ayağında siz değerli perakendecilerimize önerdiğimiz firmalardan biri olduğunu ve bu konuda ısrarlı olduğumuzu, bizde tecrübemize dayanarak gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. 
Bu arada unutmamamız gereken isimlerden birini anmadan ve teşekkür etmeden geçmek istemiyoruz tabii ki; Sevgili Fatma Çakmak Hanımefendi…
Sadık Güngörün adete sağ kolu olmuş ve kadınsı dokunuşlar ile Güngörler Mefruşatı baştan aşağı değiştirmiştir. Güngörler Mefruşat’ın Satış Sorumlusu Fatma Hanıma ve diğer çalışanlarına sevgimizi bırakarak ayrıldığımız mağazanın bu denli değişime uğraması, Sadık Bey’in tecrübesi ile buluşunca  Demetevler’in sayılı mağazaları arasına girmesi gururumuz olmuştur. 
Umutları büyütmek, büyütürken yemyeşil tutmak sizin elinizde… Doğru üretici, doğru toptancı, doğru sistemci ve doğru tedarikçi ile yol almak sizin yeşeren umudunuz olacaktır. Sistem perdelerinde bir adres daha “Sisper Perde Sistemleri”… “Hayalinizde ki bahçeye bir kapı aralar.”
Güngörler Perde – Halı
Sadık Güngör
İletişim: Demetevler İvedik Cad. No: 324 / A   Ankara 
Tel: 0312 346 61 32
Gsm: 0534 599 53 32

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder