DEKOLİNE İZMİR ETKİNLİĞİ

DEKOLİNE İZMİR'İ SALLADI..

İzmir'li Perdeciler, Dekoline’ın Gala Gecesinde Çoştular.

Haber: Emel Benli / İzmi
Etkinliklerine ara vermeyen perde sektörünün güçlü ismi Dekoline, yine bir etkinlikle daha karşımıza çıktı. Bu kez merkezi İzmir’de bir etkinliğin daha altına imza atan Dekoline Ailesi, yılın en trend ürünlerinin altına yine en uygun fiyat etiketi yapıştırdı.

Bu etiketler, perakende müşterisini hızlı bir şekilde Dekoline’ın bünyesine çekerken; yüksek satış performansı ile rezerverlerini doldur – boşalt yaptırdı. Güçlü stok anlayışı ile rezerverini her daim dolu tutan Dekoline, “Yaz Sezonu Etkinliği’nin” startını bu kez İzmir’de merkez bünyesinde tarihler 1 Ağustos 2022’yi gösterirken verdi. 7 Ağustos’da son bulan etkinliğini, 5 Ağustos akşamı harika bir gala ile taçlandırdı.

Armür gruplarında kendi markası olan Vakko, Ribandit, Valentino,  Bandet gibi isimleri ile hizmet veren tüm zamanların firması Dekoline; brodeler, örmeler, fonluklar,  Karesi markasının güneşlik çeşitleri ve hiçbir firmada rastlayamayacağınız fiyatlarla, sözde değil, özde, gerçek bir etkinlik yaşattı.

Bu tür etkinliklerini gala geceleri ile süsleyen Dekoline Ailesi,  gala’nın içerisinde bir sıra gecesi ile İzmir’i salladı.

Dekoline, bizi bir kez daha şaşırttı

Buca / Kaynakdağı’nda bulunan Karnaval  Luxur y ‘de gerçekleştirdiği gala gecesine beklenileninde üzerinde Dekoline dostu katılım sağladı. Sıra gecelerinin asıl memleketi olan Urfalı sanatçı üstatlarımız tarafından organize edilen gecede Türkiye’nin her bölgesinden türküler ile gece renklendi. Bu güzel gecede son derece eğlenen Dekoline dostları unutulmaz bir anı ile memleketlerine döndüler.

Sadece İzmir’den değil, tüm Ege Bölgesinden katılım sağlayan Dekoline sevdalıları, hem kazandılar, hem eğlendiler.

Gündüz Ailesini sevgiyle anıyor ve onlarla geçirdiğimiz etkinlik anılarımızı bu yazı ile sizlerle paylaşıyoruz.

 DEKOLİNE

İZMİR MERKEZ:

MTK SİTESİ. 5748 SK. NO:67 BORNOVA / İZMİR

Tel: 0232 431 01 02

İSTANBUL MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ:  

Kaynarca Mah. Sevindik SK. No: 3 / B / Pendik / İstanbul ( E-5 Yan Yolu Üzeri )

Tel: 0530 350 99 39

E-posta[email protected]

Web: www.dekolinehome.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder